Czekolada to rasistowski produkt!

Opublikowano: 31.12.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1565

To oczywiste, że szachy są grą rasistowską, bo białe figury zaczynają, więc mają przewagę. Z czekoladą może się coś dziać dziwnego. Mamy ciemnobrązową czekoladę i jej kolor kojarzy się z kolonializmem i rasizmem. A biała czekolada jest dla wybranych, bo nie każdy ją lubi. Wkrótce świat zwariuje z powodu poprawności ideologicznej i wtedy zabronią nam jedzenia „barszczu po ukraińsku”. Produkt spożywczy znany jako „sos cygański”, ze względu na nazwę, już wycofano ze sprzedaży w niektórych krajach UE.

Autorstwo: Marek Sikorski
Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Możliwość komentowania została wyłączona.