Czas zrozumieć, że światem rządzą psychopaci

Opublikowano: 13.03.2011 | Kategorie: Zdrowie

Liczba wyświetleń: 580

Żyjemy w świecie, któremu daleko do doskonałości i w którym toczy się nieustająca wojna dobra ze złem. Dobro jak dotąd nie zatriumfowało, wręcz przeciwnie, stale jest spychane z drogi przez amoralnych drani. Osobników takich nazywamy psychopatami. Dzięki całkowitemu brakowi moralności i empatii ci ludzie zdolni są do wszystkiego, byle tylko zdobyć władzę nad światem, podporządkować sobie całą ludzkość i zarabiać pieniądze każdym sposobem. W dążeniu do celu psychopaci nie mają żadnych zahamowań ani skrupułów.

Dlatego przyzwoici i spokojni obywatele nigdy nie są bezpieczni. I właśnie dlatego co jakiś czas świat pogrąża się w bezsensownych wojnach lub jest gnębiony przez totalitaryzmy.

Gdyby ludzie cały czas patrzyli władzy na ręce, nie byłoby warunków do powstawania totalitaryzmów. Ale niestety, nie robią tego. Zamiast zachowywać czujność i zdrową podejrzliwość przyzwoici ludzie wolą żyć spokojnie. Wolą zajmować się rodziną i przyjemnymi sprawami. I niestety, budzą się z ręką w nocniku. Bo przegapili moment, kiedy jeszcze można było powstrzymać Lenina, Hitlera, Stalina czy NWO. Do rozumu dochodzą dopiero wtedy, kiedy bomby lecą im na ich bezmyślne, owcze łby lub gdy faszyzm wali kolbami w ich drzwi.

A może byśmy tak w końcu zaczęli uczyć się z historii, żeby nie popełniać wciąż tych samych, tragicznych błędów?

Może czas zacząć zgłębiać wiedzę, której nie dostarcza nam szkoła, pozostająca na usługach rządzących światem psychopatów?

Może czas zacząć zwyczajnie myśleć, wyciągać wnioski z tego, co widać wokół i przeciwdziałać spiskom, które przeciwko porządnym obywatelom knują bezwzględni psychopaci?

Radziłabym OSOBIŚCIE SPRAWDZIĆ, czy klimatolodzy, wakcynolodzy, lekarze, farmaceuci, biotechnolodzy, agronomowie, historycy i „niezależne media” (śmiech na sali!) mówią prawdę, a jeśli kłamią, to dlaczego. Radzę to zrobić we własnym, dobrze pojętym interesie! Bezmyślne poleganie na „demokratycznie wybranej władzy” może się skończyć śmiercią w obozie Auschwitz lub FEMA. A przynajmniej ciężką chorobą z braku dostępu do zdrowej, nieskażonej chemią i pseudonaukowymi wynalazkami żywności i wody.

Odradzam również wiarę w to, że można spokojnie zdać się na autorytety, bo one wiedzą, co mówią i mówią zawsze prawdę.

Pokażcie mi lekarza, który znałby się na dietetyce i profilaktyce zdrowotnej. To taka głupia dziedzina wiedzy, to dobre dla kucharek i garkotłuków, a nie dla Uczonego Pana Doktora, który ma leczyć, a nie zaglądać do (za przeproszeniem) kuchni.

Profilaktyka jest bardzo dla medycyny niedobra, bo co robiłby lekarz gdyby wszyscy byli zdrowi? Ludzie muszą chorować, żeby był ruch w interesie.

Uczciwych lekarzy, którym chciałoby się zgłębiać zasady dietetyki można policzyć na palcach jednej ręki, bo w uczelniach medycznych przedmiot ten jest w głębokiej pogardzie. Jeśli lekarz koniecznie chce się tym interesować, to na własną rękę, we własnym czasie i za własne pieniądze. I musi się liczyć z ostracyzmem ze strony swoich kolegów po fachu.

Do niedawna żyliśmy w świecie, w którym była niewielka lista rzeczy nielegalnych. Było ich dokładnie tyle, ile wymieniono w Dekalogu. Co nie było zakazane, to było dozwolone i nikt nie musiał pytać o zezwolenia żeby żyć normalnie i uczciwie. Niestety, lista rzeczy nielegalnych stale rosła, bo przecież prawnicy też z czegoś muszą żyć. Rosła tak dobrze, że dziś dochodzimy do sytuacji, w której wszystko jest nielegalne, z wyjątkiem tych kilku rzeczy, które jeszcze jakimś cudem (chyba przez niedopatrzenie) nie zostały zdelegalizowane. Dziś nie wolno palić papierosów nawet w swoim własnym kiblu… ale to jeszcze nic! Nie wolno się zdrowo odżywiać, bo to odbiera zarobek lekarzom i farmaceutom. Znaczy to, że bycie zdrowym staje się nielegalne.

Autor: Maria Sobolewska
Źródło: Jestem za, a nawet przeciw


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. adara 13.03.2011 16:55

  Aż podskoczyłam,czytając komentarz harvaki…. Musiałam się zarejestrować aby odpowiedzieć. Niewiarygodnie – przyczyną zniewolenia świata, to nasze geny? I pośrednio “Natura, która wymyśliła rywalizację”? To sam Pan na to wpadł? Czy gdzieś w jakiejś mądrej książce przeczytał? Bardzo wygodnie – za własną pazerność, głupotę, brak odpowiedzialności, brak chęci do samopoznania i samorozwoju, obwiniać geny!!! A za geny odpowiedzialna jest Natura… Genialne!
  A Panią Marię Sobolewską serdeczne pozdrawiam. Od dawna prowadzę własny sondaż wśród znajomych z problemami zdrowotnymi. Zadaję tylko jedno pytanie-kto ma interes abyś był zdrowy/zdrowa? – Kasa Chorych(lekarze), firmy farmaceutyczne, Ministerstwo Zdrowia?? A teraz się okazuję, że wszystkiemu winne są moje geny. Sądziłam, że dzisiaj już nic mnie nie zaskoczy.

 2. adara 13.03.2011 19:33

  A, Drogi Harvaki, zastanowiłeś się może, czy wnioski, które wyciągasz o genach nie wywodzą się z nieprawdziwych przesłanek? Czy właśnie ten “zły system” nie wmówił nam te brednie o genach myśliwych, którzy muszą zapłodnić jak najwięcej samic, a inne geny kobiet, które maja chronić domowego ogniska i ble, ble. Też mi zajęło lata póki postanowię poddawać własnym osądem, każda wiedzę, którą uważałam za oczywistą oczywistość. Nagle zasłonę osunięto i świat zaczął nabierać kolorów, dźwięków i zapachów. Boże, zaczęłam myśleć samodzielne…. A “tych złych” nie jest tak wielu….

 3. edek 13.03.2011 23:03

  Faktem jest że obecne społeczeństwo przypomina dobór naturalny. Najbardziej przebiegły i bezwzględny wygrywa. Cała ideologia liberalna tak naprawdę w to celuje. I takie są skutki. Wygrywają najbardziej bezwzględni. A dobro i zło. To w dużej mierze walka egoizmu z dobrem wspólnym. Istnieje od zawsze. I istnieje wśród zwierząt. Jednak wśród zwierząt to dobro wspólne to dobro osobników tego samego gatunku. Często brane pod uwagę. Cała cywilizacja jest właśnie zmaganiem się tych dwóch poglądów na życie. Teraz zwycięża egoizm. Stał się właściwie cnotą. A pomaganie innym oznaką słabości. Czy zauważyliście?
  niestety egoizm na obecnym etapie technologii może tylko doprowadzić do jednego. Zagłady. Wielu to rozumiało i rozumie. niestety dzięki bożkowi pieniądza egoizm stał się nową religią. Daltego to jest tak trudne do zmiany. Dopiero chyba jak takie nastawienie doprowadzi do katastrofy, to ludzie się opamiętają. O ile jeszcze ktoś zostanie…

 4. Bruja 14.03.2011 19:09

  Ja powiem krótko – chciwośc i nic wiecej.

 5. m4t3k 16.03.2011 10:59

  Mamy w genach zapisaną zdolność do odczuwania strachu – bardzo pierwotne uczucie. Dzisiaj ludzie się za bardzo boją, dlatego nie myślą racjonalnie. Pokażmy im, że mogą sobie poradzić w świecie bez polityków, lekarzy, żołnierzy. Nauczmy ich empatii, przestaną się bać jeśli uwierzą, że inni nie pozwolą im cierpieć. Ten serwis to robi ;]
  “Aby stać się prawdziwie cywilizowaną rasą musimy wyjść ponad nasze zwierzęce instynkty.” – miłość też jest pierwotnym instynktem.
  “Im więcej ludzi, tym mniej przestrzeni, surowców na każdego.” – ale też więcej możliwości! Poza tym jeszcze nam daleko od wykorzystania potencjału ziemi.
  Mamy technologie, by stworzyć samowystarczalne gospodarstwa domowe. Mamy możliwość podróżowania w najbardziej urodzajne obszary ziemi. Czego tu się bać?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.