Czas wstać, za pół roku będzie za późno!

Opublikowano: 26.09.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2205

W sobotę 25 września w Siemianowicach Śląskich powstał ogólnopolski ruch społeczny Polska Jest Jedna. Jest to próba zintegrowania wszystkich środowisk wolnościowych w Polsce. Głównym założycielem ruchu jest Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich.

„Dzisiaj jest czas, kiedy każdy z nas musi wstać z fotela. To jest ten moment, za pół roku będzie już za późno. Nie będziemy mówili o wolnej Polsce, nie będziemy mówić o wolny świecie. Dzisiaj musimy się zmobilizować siłą milionów Polaków i powiedzieć segregacji sanitarnej nie. Dzisiaj musimy się łączyć, za pół roku będzie późno” – zaapelował Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich.

„Dzisiaj z miasta Wojciecha Korfantego, z Siemianowic Śląskich płynie głos na całą Polskę, głos oddolny. To właśnie dzisiaj tworzy się siła, której zadaniem będzie rozpalić do działania i połączyć miliony Polaków” – mówił prezydent Rafał Piech. „Do niedawna wszyscy byliśmy rozbici i podzieleni. Dzisiaj nadszedł czas, abyśmy wszyscy połączyli siły i zaczęli działać ponad podziałami. Dlatego, że Polska jest jedna” – dodał.

„Dzisiaj widzimy jak Polacy są rozbici i skłóceni, chcą nas podzielić na zaszczepionych i niezaszczepionych. Taki jest cel i takie jest ich działanie, a my takiemu działaniu mówimy stanowcze nie” – powiedział prezydent Piech.

„Jesteśmy tutaj dzisiaj aby walczyć o wolność, o nasze prawa. Przede wszystkim po to, żeby walczyć z segregacją sanitarną. Obiecywano nam, że nie będzie przymusu szczepień. A jaka jest różnica pomiędzy przymusem bezpośrednim, a pośrednim? Jeżeli osoba, która boi się i obawia przyjąć ten preparat, już za chwilę będzie miała problemy w pracy, nie będzie mogła wejść do urzędu, szpitala, sklepu, kościoła czy restauracji. Czy to nie jest przymus? To jest przymus pośredni” – oznajmił.

„My nie jesteśmy przeciwnikami szczepień, nie byliśmy i nie będziemy. Obawiamy się przyjąć ten preparat, nie wiemy jakie będą konsekwencje, jakie będą skutki za miesiąc, za dwa czy za kilkanaście. Tego nie wiemy” – mówił. „Działamy ponad podziałami i mamy jeden cel. Tym celem jest walka o wolność, o nasze prawa i walka z segregacją sanitarną” – kontynuował swoje wystąpienie włodarz.

„Dzisiaj jest czas, kiedy każdy z nas musi wstać z fotela. To jest ten moment, za pół roku będzie już za późno. Nie będziemy mówili o wolnej Polsce, nie będziemy mówić o wolny świecie. Dzisiaj musimy się zmobilizować siłą milionów Polaków i powiedzieć segregacji sanitarnej nie. Dzisiaj musimy się łączyć” – zaapelował Rafał Piech prezydent, Siemianowic Śląskich.

Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 50, średnia ocena: 4,92 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
akami
Użytkownik
akami

Jest nas więcej. pamiętajmy o tym, że wiekszośc osób która przyjęła ten eksperymentalny preparat zrobiła to właśnie głównie przez przymus posredni. Np wyjeżdzając na wakacje lub pracując za granicą. Tak więc uczciwie mówiąc, ja znam tylko pare osób, które uwierzyły w bajke o pandemi. Ale u tych osób gra TFU AŁ EN 24. Tak więc mają sprane bezrefleksyjne mózgi. A tak wszyscy, powtarzam wszyscy wiedzą , że to ściema, tylko jest jeden problem. Ludzie boja się zaangażować jako pierwsi. Tak normalnie to powinniśmy zebrać si e w te sto tysięcy ludzi i przedeptać sejm, pałac prezydencki i siedziby mediów. I byłby spokój. Nowe wybory. Zakaz działalności dla skompromitowanych ludzi i parti typu yjonistyczne bezprawie i niesprawiedliwość czy platforma bezdomna. Tylko Polska racja stanu. Od razu należy zrobić polexit z komunistycznej uni europejskiej. Ponieważ bilans ekonomiczny obecności tam jest bardzo ujemny dla Polski i Polaków. Pamietajmy. Oni niszcza przy pomocy polskojęzycznych urzedników Polską energetyke, niszczą polski rynek rolny. Chca całkowicie z Polski stworzyć kolonialne dla UE, głównie dla Niemiec i Francji państewko wasalne. Tak już otwarcie. Bez krygowania się. Albo pogonimy tę bande kupieckich cwaniaków, albo po nas. Zakładam, że 11 listopada marsz przerodzi się w zmianę. Ponieważ juz czas wynieśc z tego kraju wszystkich antypolaków, Sługusów USRAELA i IV Rzeszy. Można to zrobić. Poniewaz Polaków sa miliony, a polskojęzycznych cwaniaków kupieckich u władzy zaledwie tysiace.

Foxi
Użytkownik

Bąkiewicz wziął od pisa 3 miliony i biega merdać tam gdzie mu pan wskaże. Ten marsz 11 to taka wielka ściema że brak słów. To szopka robiąca odpowiedni nastrój przed prawdziwym świętem 12 listopada czyli dniem zwycięstwa żydostwa nad polakami.

kufel10
Użytkownik
kufel10

@ akami
” wiekszośc osób która przyjęła ten eksperymentalny preparat zrobiła to właśnie głównie przez przymus posredni. Np wyjeżdzając na wakacje” – co ty pleciesz, przymus wyjazdu na wakacje? Trzeba mieć już nie ILORAZ a chyba ILOCZYN inteligencji na poziomie śliwki, która wpadła w krowi placek, żeby się obstrzykiwać aby poleżeć 6 dni na plaży, często NA KREDYT (jeśli nie bezpośrednio to na pewno pośrednio) by pokazać się znajomym amebom w mediach społecznościowych. Dla mnie temat jest prosty – nie kolczykuje się, posiedze na kawie na rynku i poleże na słońcu na działce i nie kupuje tego co zdrozało, jak reszta gamoni. Dla mnie pandemia, strzepionki i inflacja NIE istnieją.

Fenix
Użytkownik
Fenix

Zapytam z kim mamy walczyć o wolność i niezależność osobistą ? Czy mamy walczyć z policją, wojskiem , rządem RP i sejmem , czy UE z ich nakazami, i zakazami , z globalizmem banksterów ,z firmami wykonującymi eksperymenty medyczne na ludziach? Określamy cel, i dążymy do realizacji celu. Rafał Piech wskaż jasny cel ludziom i prowadź ! Z hasłem na ustach “Polska Jest Jedna” , STOP dyskryminacji i segregacji szczepionkowej , a ludzie pójdą z tobą! Wiara przenosi góry, prawda jednoczy ludzi.

pecefau
Użytkownik
pecefau

@kufel10 masz w ogóle znajomych? To zapytaj ich z jakiego powodu się zaszczepili… Większość moich, których miałem za rozsądnych, kumatych ludzi zaszczepiła sie właśnie po to, żeby bez problemu jechać na wakacje lub bo rodzina chciała, bo straszyli, że praca sie skończy.

Druga sprawa: Widzisz, kumam, że można być turbo ignorantem myślącym tylko o sobie i dumnie głosić hasełka “dla mnie pandemia nie istnieje”, ale niestety nie żyjesz na tym świecie sam. Inni ludzie, ich decyzje i zachowania mają wpływ na ciebie, twoje życie i twoją rodzinę, dzieci. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla nas wszystkich, więc skończ pieprzyć takie kocopoły i zauważ, że wszystkie te zjawiska, które wg. Ciebie dla Ciebie nie istnieją właśnie zmieniają twoje nawyki i twoje życie.

kufel10
Użytkownik
kufel10

@ pecefau
Nie uda Ci się mnie sprowokować do wycieczek osobistych i podjęcia obraźliwych prób psychoanaliz Twojej osoby ;)
Mam znajomych, szczepany nie przeszły globalnego testu na inteligencję. Trochę szkoda, wykształciuchy okazały się ignorantami i bardzo krótkowzrocznymi samolubnymi indywiduami, które nie pojmują, że ich decyzja wpłynie właśnie na nas, na Ciebie, na mnie, bo ich wzięli podstępem to jest nas coraz mniej. Coi ciekawe w grono szczepanów nie wstąpili ci, zdawało by się, mniej wykształceni, a jednak bardziej inteligentni. Nie każdego było, jak widać, stać na naukę, lub nie każdy potrzebował pójść tą drogą. Tak, jestem samolubny, zawsze byłem, i wiesz co? Dobrze mi z tym. Lubię, cenię ludzi o wielu talentach, ludzi ciekawych świata, którzy lubią mówić ale i potrafią słuchać, takich od których mogę się czegoś nauczyć.

Zaproponuję Ci jeszcze – przestań o tym myśleć żyj normalnie, nie noś namordnika, Ty wiesz jak szybko to wszystko mogłoby się skończyć, gdybyśmy wszyscy egzystowali normalnie, po staremu? Wyobraź to sobie. Oni wszyscy są zastraszeni i grają według narzuconych im reguł. Daj im przykład.

Pozdrawiam