Czarni rasiści uważają obecność białych za przestępstwo

Opublikowano: 22.09.2018 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3461

Świat w dalszym ciągu przymyka oczy na wydarzenia, jakie mają miejsce w Republice Południowej Afryki. Władze przy silnym poparciu czarnego społeczeństwa chcą okraść białych rolników z posiadanych przez nich ziem w ramach „dziejowej sprawiedliwości”. Planom kradzieży towarzyszą coraz częstsze ataki na tle rasistowskim.

Najnowszy przykład potęgującej się nienawiści do białych wypłynął od rzecznika marksistowskiej partii Black First Land First. Lindsay Maasdorp napisał na “Twitterze” do Daniela Friedmana, dziennikarza wydawanej w RPA gazety “The Citizen”, że “jego obecność jest przestępstwem”. Nie jest przypadkiem, że wpis był adresowany do osoby o białym kolorze skóry. W drugiej części komentarza zacytował slogan swojej partii: “ziemia albo śmierć”.

Partia Black First Land First, podobnie jak Economic Freedom Fighters, bazuje na przesłaniu, że należy odbierać ziemie białym i przekazywać je czarnym. Walce o “sprawiedliwość dziejową” towarzyszą ataki na tle rasistowskim, które na Zachodzie są praktycznie ignorowane, a gdy zagraniczne media przedstawiają sytuację w RPA, mówią o tym jak o zwykłej przestępczości.

Władze twierdzą, że coraz częstsze napaści na farmerów są tylko częścią problemu przemocy w kraju i rzekomo nie mają nic wspólnego z rasizmem. Oficjalnie nie mówi się o prześladowaniach białych, szerzącej się agresji, czy nawet nawoływania do zabijania. Lindsay Maasdorp już w przeszłości otwarcie głosił, że chce zabijać białych i nie spotkał się z żadnymi konsekwencjami prawnymi.

Na Zachodzie przyjęło się, że rasizm jest wtedy, gdy biali atakują, powiedzą coś niestosownego lub chociażby skrytykują czarnych lub inne rasy. Natomiast gdy czarni głośno krzyczą o zabijaniu białych ludzi, to jest to traktowane jak zwykła przestępczość.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: InformationLiberation.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. emigrant001 22.09.2018 14:40

  Biały człowiek wyginie na własne życzenie.
  Będzie to długi proces, ale już się zaczął a skutek jest tylko jeden.

 2. agama 22.09.2018 16:35

  co najwyżej ziemski biały człowiek, bo ogółem białych ludzi w kosmosie jest dużo

 3. Aksamitny 22.09.2018 23:23

  Ale jaki problem? Niech biali sprzedadzą wszystko i wyniosą się z RPA. Za kilka lat czarny rząd dojdzie na podstawie wyników produkcji rolnej, że ciemnoskórzy są za tępi do uprawy ziemi i zacznie zapraszać białych z Zimbabwe do organizowania rolnictwa jak to miało miejsce w sąsiedniej (do Zimbabwe) Zambii.
  Oczywiście nie bez znaczenia jest tu fakt utrzymywania w czasach kolonialnych stopnia edukacji rdzennych mieszkańców Czarnego Kontynentu na poziomie parobka, jednak te braki pokazują ich niezdolność do utrzymania państwa na podstawowej płaszczyźnie jaką jest rolnictwo.

 4. Aida 23.09.2018 00:49

  Świetnie się takie porady daje, jak samemu się wygodnie siedzi przed komputerem i nie trzeba niczego poświęcać.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.