Czarni mogą dokonać eksterminacji białych

Opublikowano: 19.06.2018 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 850

Republika Południowej Afryki staje się nieprzyjazna dla białych. Wygląda na to, że jesteśmy coraz bliżej tragedii. Spowodowane jest to tym, że władze i czarnoskórzy mieszkańcy RPA chcą odbierać ziemie białym farmerom i to bez wypłacania jakichkolwiek odszkodowań, tłumacząc to „sprawiedliwością społeczną”. Wywołuje to spiralę nienawiści wobec białych, którzy są prześladowani i nierzadko mordowani.

Na początku warto wspomnieć, że podobne eksperymenty były już przeprowadzane np. w Zimbabwe. W 2000 roku, tamtejsze władze postanowiły siłą odbierać ziemię białym farmerom, a tysiące z nich zostało wyrzuconych z kraju. Nie trzeba było długo czekać, aż w kraju zapanował głód. Podczas gdy Zimbabwe znalazło się w fatalnej sytuacji humanitarnej i musiało polegać na pomocy zagranicznej, w sąsiedniej Zambii, która przyjęła wielu białych rolników, plony rosły z roku na rok, a w 2016 roku produkcja żywności osiągnęła rekordowy poziom w historii tego państwa. Teraz Zimbabwe ponownie „zaprasza” białych, wręcz prosi ich, aby zajęli się uprawą ziemi.

Niestety nie wszyscy wyciągnęli wnioski z tej historii. Teraz identyczna sytuacja ma miejsce w RPA. Tam również przyjęto odpowiednie prawo, które zezwala odbierać ziemię białym farmerom, aby przekazywać ją czarnoskórym chłopom. Zaczęto prześladować i zabijać białych, traktować ich jak złodziei ziemi afrykańskiej. Trudno jednak powiedzieć, czy jest to całkiem świadome działanie wymierzone w destabilizację państwa, czy też zwyczajna głupota. Wkrótce bowiem RPA może podzielić los Zimbabwe.

Pojawiają się sygnały, że w kraju może dojść nawet do wybuchu wojny domowej. Hektolitry oliwy do ognia dolewa komunista i czarny rasista Julius Malema, przywódca partii Wojowników o Wolność Ekonomiczną. Ten zadeklarowany zwolennik odbierania ziemi białym farmerom został nawet okrzyknięty „Hitlerem z RPA”. Nic w tym dziwnego – podczas niedawnego wywiadu dla TRT World stwierdził, że on i jego ugrupowanie nie wzywa do mordowania białych ludzi – „przynajmniej na razie”. Jednak jego zdaniem, wkrótce w RPA wybuchnie rewolucja i nie może dawać żadnych gwarancji.

W kolejnym wywiadzie powiedział, że biali ludzie są w tym kraju bezpieczni, wręcz nietykalni, ale muszą „podzielić się” swoją ziemią. Julius Malema twierdzi, że biali stają się coraz bogatsi, a czarni biednieją i jeśli to się nie zmieni to wkrótce wybuchnie anarchia i biedniejsze społeczeństwo może doprowadzić do ludobójstwa.

Dziw bierze, że tzw. cywilizowany świat na ogół ignoruje sytuację w RPA. Dochodzi tam przecież do jawnych i niebezpiecznych incydentów na tle rasistowskim. Zachód woli skupiać się na rasizmie względem czarnych i nie uznaje, aby prześladowania białych rolników w południowej Afryce miały jakikolwiek związek z rasizmem. Przyjęło się, że rasistami mogą być tylko biali.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: TheSouthAfrican.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. emigrant001 19.06.2018 11:57

  Nie wiem jaki kretyn wysłał do Zimbabwe choćby worek ziemniaków po tym jak usunęli białych farmerów chyba, że tez był czarny ale wtedy pytanie skąd miał ten worek?

 2. gajowy 19.06.2018 15:30

  Tamtejsze wydarzenia mają jednak motyw ekonomiczny a nie rasowy: Biedota rzuca się do gardeł bogatych – nieco upraszczając.
  Tymczasem Zachód ignoruje kwestie olbrzymich nierówności ekonomicznych. Promując walkę o równość …ras, orientacji płciowych, narodów, kultur (multikulti). Żeby przypadkiem ktoś nie zorientował się że źródłem głownych problemów na świecie jest to że 1% posiada 90% a za chwilę bedzie 99%.

 3. emigrant001 19.06.2018 17:18

  @gajowy jakiś czas temu śledziłem wydarzenia w RPA i nie masz absolutnie racji. Czarni mordują nawet biedaków tylko dlatego, że są biali więc sytuacja majątkowa jest tam bez znaczenia, chyba że przyjmiemy, że największy biały biedak jest zamożniejszy od najbogatszego czarnego. Dysproporcja1-90% ma większe znaczenie w Europie niż Afryce ale na przykładzie Grecji widać, że banksterzy maja wszystko pod kontrolą i żadnej rewolucji nie będzie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.