Ciemna strona animalsów

Opublikowano: 01.09.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1051

W materiale można zobaczyć, jak rolnik stracił całe stado krów tylko dlatego, że piesek miał chorą łapkę. Największe organizacje prozwierzęce w Polsce bardzo często przedstawiają się jako nieskazitelni bohaterzy walki o dobro zwierząt. Osoby występujące w reportażu to w dużej mierze osoby doświadczone przez życie. Wszystkie doznały ogromnej krzywdy i pogardy od tych, którzy przedstawiają się jako obrońcy zwierząt. Dziś próbuje się z nich zrobić przestępców i zwyrodnialców…


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.