Czarna armia

Opublikowano: 15.02.2023 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 2954

Obecne wydarzenia na świecie nie napawają optymizmem. Szczególnie wojna na Ukrainie, która może stać się impulsem do wywołania III Wojny Światowej. Światowe mocarstwa i NATO przekazują Ukrainie uzbrojenie, aby mogła bronić się przed Rosją. Można to porównać do gaszenia pożaru benzyną. Zamiast dążyć do zakończenia konfliktu, podsyca się go. Jak zachowałaby się Rosja i światowa opinia publiczna, gdyby Ukraina przyjęła bierną postawę, unikając walki i eskalacji konfliktu?

Alois Irlmaier

Był zwykłym człowiekiem, który urodził się w Górnej Bawarii. Nie wyróżniał się niczym szczególnym, aż do wypadku na froncie I wojny światowej. Został wówczas przysypany zwałami ziemi w okopie po wybuchu granatu. Przeżył wtedy śmierć kliniczną. Został uratowany po trzech dniach. Od tego czasu zaczął on doznawać różnych wstrząsających wizji przyszłości. Ich trafność była tak dokładna, że przerażeni przełożeni wojskowi zwolni go ze służby wojskowej. Potrafił bowiem bezbłędnie wskazywać, którzy żołnierze zostaną wkrótce zabici, co ujemnie wpływało na morale oddziału, w którym służył. Zdolności Irlmaiera były niesamowite i wkrótce zdobył dużą popularność w kraju i za granicą. Stanął przed sądem jako „oszust”, gdzie udowodnił swoje umiejętności i został uniewinniony.

III wojna światowa

Alois Irlmaier w swoich wizjach widział czasy nam współczesne i miał wizję III wojny światowej. Zapoczątkowana ona zostanie przez zabójstwo ważnej osobistości przez najemników. Spowoduje to nową wojnę na Bliskim Wschodzie. Alois Irlmaier przepowiedział, „Wojna wybuchnie o świcie i przyjdzie nieoczekiwanie. Bawarczycy siedzący w pubie, zajęci grą w karty, nagle ujrzą obcych żołnierzy zaglądających przez drzwi i okna. Czarna armia przybędzie ze wschodu, a wszystko wydarzy się niezwykle szybko. Widzę trójkę, ale nie wiem, co ona oznacza, być może trzy dni lub trzy tygodnie. To dotyczy Złotego Miasta (Praga w Czechach). Rok poprzedzający wojnę będzie urodzajny w owoce i zboża, a zima będzie łagodna”.

Czarna armia

Z przepowiedniami Aloisa Irlmaiera zetknąłem się już wcześniej i uważałem, że za określeniem „czarna armia” mogą kryć się wojska o ciemnej karnacji. Czy aby na pewno?

Okazuje się, że „czarna armia” już istniała w przeszłości pod nazwą „Czarna Gwardia” i powstała… na Ukrainie! Czarna Gwardia sformowana została latem 1917 roku przez ukraińską rewolucjonistkę i anarchistkę Mariję Nikiforową. Działania Czarnej Gwardii rozszerzone zostały w styczniu 1918 roku na Moskwę. W skład Czarnej Gwardii wchodziły uzbrojone grupy chłopów i robotników utworzone przez anarchistów po rewolucji lutowej. W kwietniu 1918 roku wojska radzieckie rozbiły kwaterę główną anarchistów w Moskwie. Wydarzenia w Moskwie były sygnałem do rozpoczęcia walk z anarchistami w innych regionach ówczesnej Rosji.

Dziedzictwo czarnej gwardii

Dziedzictwem Czarnej Gwardii było posłużenie się nią jako wzorem dla oddziałów podczas tak zwanego „Powstania Machny”, które to oddziały były znane również jako Czarna Armia! Powstanie Machny miało miejsce nie gdzie indziej jak właśnie na Ukrainie! Po traktacie brzeskim Nestor Machno utworzył jednostkę Czarnej Gwardii na Ukrainie. Później przekształciła się ona w tak zwaną Rewolucyjną Powstańczą Armię Ukrainy, która była większa i lepiej zorganizowana od Czarnej Gwardii.

Rosja czy Ukraina?

Alois Irlmaier, jak również nasz ojciec Klimuszko, którego przepowiednie są częściowo zbieżne z przepowiedniami Aloisa Irlmaiera wskazują Rosję jako państwo, którego trzy duże armie zaatakują Europę i ruszą na zachód do Niemiec, gdzie ostatecznie zostaną zniszczone. Zbiegnie się to w czasie prawdopodobnie z uderzeniem meteorytu w Ziemię, a do Morza Północnego zostanie wrzucona bomba atomowa (tak zwany scenariusz Sacharowa), która wywoła tsunami zalewające wybrzeża Europy. Czy będzie to na pewno Rosja, czy może jednak Ukraina ze swoją Czarną Gwardią – Czarną Armią?

Obydwa państwa Rosja i Ukraina mają pewne podobieństwa i leżą na wschodzie Europy. Trudno powiedzieć jaką grę prowadzi Rosja, ale albo nie może pokonać Ukrainy, albo nie chce eskalować konfliktu. Rosja być może jest słaba i ma słabe uzbrojenie. Natomiast Ukraina jest zbrojona przez kraje zachodnie i NATO i nie można wykluczyć, że uzbrojona przez zachód, to właśnie ona ruszy na podbój Zachodniej Europy otrzymanym od zachodu sprzętem wojskowym, a nie Rosja. Ukraina z napadniętego państwa staje się w tym konflikcie agresorem. Choć trudno przyjąć tu jednoznaczny punkt widzenia, bo obydwie strony konfliktu przedstawiają prowadzone działania jako swoje sukcesy, a działania przeciwnika jako porażki. Czy NATO, przekazując uzbrojenie Ukrainie, dąży do zniszczenia Europy, a Ukraina uzbrojona przez Zachód i NATO podniesie uzbrojoną przez Zachód ręką na Europę Zachodnią?

Czarna Armia na Węgrzech

Również na Węgrzech istniała w przeszłości Czarna Armia w latach 1458-1490. Jednak przestała ona istnieć po śmierci Macieja Korwina w 1490 roku. Patrząc również na współczesną politykę Węgier wobec wojny na Ukrainie, jest mało prawdopodobne, aby Węgrzy chcieli wziąć udział w tym konflikcie. Choć widząc poczynania Ukrainy wobec Zakarpacia i Węgier nie można wykluczyć i takiego scenariusza.

Autorstwo: Chrobatos
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.