Cywilizacje techniczne 10 000 lat temu?

Opublikowano: 28.10.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1346

Podsumowanie ostatnich audycji o prehistorycznych proto-miastach (osadach). Jerycho, Ain Ghazal, Tell Quaramel, Jerf el Ahmar, Gobekli Tepe i inne proto-miasta na terenie dzisiejszej Turcji są świadectwem istnienia ponad 10 000 lat temu rozwiniętych kultur technicznych. Naukowcy nie do końca potrafią wytłumaczyć powstawanie kamiennych budowli i wiele innych aspektów, jak transport kilkudziesięciotonowych bloków wapiennych przez teoretycznie prymitywną ludność łowców-zbieraczy. Czy zatem za tajemnicą miast z wczesnego neolitu kryje się znacznie większa zagadka?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.