Cyfrowa tożsamość na szczycie GIBS 2021

Opublikowano: 24.02.2021 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2124

We wtorek, 13 kwietnia, odbędzie się szczyt Goode Intelligence Biometric Summit 2021, którego celem jest zbadanie, w jaki sposób technologie biometryczne napędzają radykalne zmiany.

Światowy szczyt zgromadzi liderów z dziedzin biometrii, uwierzytelniania i identyfikatorów cyfrowych na potrzeby przemówień, prezentacji, paneli branżowych, specjalistycznych spostrzeżeń analityków i wywiadów z wiodącymi autorytetami podczas całodniowego wydarzenia.

Kluczowe tematy, które zostaną poruszone podczas Biometric Summit 2021 to “technologia biometryczna napędzająca rewolucję XXI wieku”, “droga do wyzdrowienia z Paszportami Wellness” oraz biometria dla bezproblemowego cyfrowego wdrażania.

„Opierając się na sukcesach naszych poprzednich szczytów biometrycznych w Londynie i Nowym Jorku od 2018 r. Oraz naszych wirtualnych imprez w 2020 r., Z przyjemnością ponownie przedstawiamy to, co najlepsze w innowacjach biometrycznych globalnej publiczności” – komentuje dyrektor generalny Goode Intelligence i główny analityk Alan Goode. „Na tegorocznym szczycie będziemy badać kluczowe tematy i wyzwania, przed którymi stoi obecnie branża podczas pandemii COVID-19 oraz w nadchodzących miesiącach, gdy biznes będzie nadal dostosowywał się i zmieniał”.

Firma analityczna ogłosiła również zaproszenie dla profesjonalistów i praktyków biometrii, którzy nie są sprzedawcami technologii, do zgłaszania prelegentów i referatów, które będą prezentowane podczas Szczytu. Eksperci w dziedzinie biometrii, uwierzytelniania i tożsamości cyfrowej są zaproszeni do składania propozycji wystąpień lub udziału w panelu. Termin składania propozycji upływa 5 marca.

Źródło: Nieznane.com.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.