Cyfrowa tożsamość czy cyfrowa dyktatura?

Opublikowano: 26.09.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 776

Niniejsza rozmowa odbyła się 2 czerwca 2022 w ramach podcastu „Disobedient”. Na nagraniu Aman Jabbi przedstawia stworzoną przez siebie prezentację pt. „Cyfrowa tożsamość czy cyfrowa dyktatura?” dotyczącą zagrożeń związanych ze współczesnymi technologiami monitoringu w kontekście planów wprowadzenia globalnej cyfrowej tożsamości, systemu kredytu społecznego, waluty CBDC oraz sieci 5G. Aman Jabbi to pionier technologii video z ponad 25-letnią karierą w branży zaawansowanych technologii w Dolinie Krzemowej. Współzałożyciel dwóch start-upów zajmujących się kamerami i elektroniką użytkową, w tym firmy Nano Optics produkującej kamery 3D do rozpoznawania twarzy. Obecnie świadczy usługi konsultingowe dla firm, np. pozyskiwanie kapitału wysokiego ryzyka, szkolenie kadry kierowniczej, opracowywanie strategii produktu, modelowanie biznesowe. Aman uzyskał stopień licencjata z inżynierii elektrycznej i elektronicznej oraz magistra chemii na Instytucie Technologii i Nauki Birla w Indiach. Ponadto studiował informatykę na Uniwersytecie Stanford i zdobył tytuł magistra inżynierii elektrycznej na Uniwersytecie Penn State. W czasie wolnym jest zapalonym fotografem oraz pilotem. Mieszka w Bigfork w stanie Montana.

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.