Covidowe kody QR służą na Sri Lance do racjonowania paliwa

Opublikowano: 25.07.2022 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1275

Najnowszym podejściem Sri Lanki do radzenia sobie z kryzysem paliwowym w kraju jest racjonowanie paliwa za pomocą covidowych kodów QR.

Wieść głosi, że jedynym sposobem na zakup benzyny na Sri Lance jest pokazanie swojego „paszportu” covidowego na smartfonie – jest to dokładnie ten rodzaj nadużycia rządu, przed którym wielu ostrzegało, gdy po raz pierwszy wprowadzono kody QR zwane „paszportami sanitarnymi”.

Niczym biblijny Znak Bestii, kody QR są cyfrowymi znakami, które należy pokazać, aby móc uczestniczyć w handlu, ponieważ paliwo jest niezbędne do prowadzenia, tworzenia i transportu towarów i usług. Czy racjonowanie paliw jest planowane dla reszty świata?

Wygląda na to, że covidowy kod QR na Sri Lance został przerobiony na kod QR racjonowania benzyny, co oznacza, że ​​mieszkańcy otrzymują dostęp do paliwa w zależności od dostępnych dostaw. Innymi słowy, gdy część benzyny staje się dostępna, niektórzy mieszkańcy są powiadamiani, że mogą przyjść i ją kupić – o ile ich kod został „aktywowany”. Osoby bez aktywnego kodu QR nie będą mogły kupować benzyny.

Widząc, w jaki sposób kody QR były używane w wielu innych krajach poza Sri Lanką i widząc, jak niedobory paliwa i inflacja dotykają obecnie prawie każdy kraj z wyjątkiem Rosji i jej sojuszników, można bezpiecznie założyć, że to nowe rozwiązanie rozprzestrzeni się na świecie.

Na podstawie: NaturalNews.com, Twitter.com
Źródło: PrisonPlanet.pl

9

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.