COVID-19 kontra obronność Kanady

Opublikowano: 24.11.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1746

Baza Kanadyjskich Sił Zbrojnych (CFB) Petawawa została dotknięta epidemią COVID, w wyniku której setki w pełni zaszczepionych kanadyjskich żołnierzy zostało poddanych kwarantannie.

Według raportu CTV News, wszyscy żołnierze bazujący na CFB Petawawa z Ontario zostali zarażeni po udziale w szkoleniu, które odbyło się między 13 a 14 listopada. Każdy, kto uczestniczył w kursie, był w pełni zaszczepiony.

Jak podaje CTV News, pułkownik Eric Landry, dowódca 2 Kanadyjskiej Grupy Brygady Zmechanizowanej, powiedział, że na początku „zidentyfikowano przypadek pozytywny” i poddano go kwarantannie. „Wszystkich, którzy mieli bliski kontakt z tą osobą, poproszono o poddanie się kwarantannie” – powiedział Landry. W szkoleniu wzięło udział 373 w pełni zaszczepionych żołnierzy.

Urzędnicy ds. Zdrowia z Renfrew County i District Health Unit monitorują obecnie 10 kontaktów w lokalnej społeczności, a także trzech żołnierzy, którzy zaczynają wykazywać objawy wirusa.

Ostatnio wzrasta liczba doniesień o grupach całkowicie lub prawie całkowicie wyszczepionych, doświadczających COVID-19. W pełni wyszczepieni hokeiści w Ottawie musieli niedawno odwołać mecze z powodu epidemii COVID w całej drużynie, która dotknęła 40 procent drużyny, czyli 10 graczy i jednego trenera. Niedawno w pełni zaszczepiona kanadyjska senator Josée Forest-Niesing zmarła w wyniku trwającej miesiąc walki z COVID-19.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.