Coś tu poważnie nie gra!

Opublikowano: 03.10.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1177

Coraz dziwniejsze są doniesienia medialne dotyczące wojny. Miedwiediew powiedział, że przystąpienie Ukrainy do NATO to proszenie o PRZYSPIESZENIE wybuchu III wojny światowej. Jak to PRZYSPIESZENIE?! Czyżby światowy konflikt już dawno uzgodniono i zaplanowano? Z kolei Zełenski mówi, że zgodzi się na rozmowy z Rosją dopiero wtedy, jeśli Putin odda władzę lub Rosjanie go obalą. Czy to oznacza, że chce, aby wojna trwała jak najdłużej? Krzysztof Ator Woźniak analizuje doniesienia medialne.

9

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Admin WM 03.10.2022 09:15

    Czy nikogo nie dziwi, że wydarzenia pędzą wydarzenia i nie ma chwili spokoju, jakby ktoś napisał thriller polityczny i politycy go realizowali?

    Oczywiście, że to wszystko zostało zaplanowane, a nawet ujawnione w 2012 roku w filmie „Szach-mat dla ludzkości”. Oni realizują ten plan, a jedyna niewiadoma, to data końcowa, która zależy od rozwoju wydarzeń (plan może „przyspieszyć”, jak powiedział Miedwiediew). Myślę, że zakładają, iż zrealizują go najwcześniej do roku 2025 a najpóźniej do 2030.
    https://wolnemedia.net/szach-mat-dla-ludzkosci/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.