Coś dziwnego dzieje się z „Wikileaks” i jej szefem

Opublikowano: 24.11.2016 | Kategorie: Media, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 718

Każdego dnia pojawia się coraz więcej informacji wskazujących na to, że coś złego stało się z założycielem demaskatorskiego portalu Wikileaks.org, Jullianem Assange’m. Nie widziano go publicznie tak długo, że pojawiły się domysły, iż mógł zostać pojmany przez CIA. Niektóre źródła sugerują nawet, że został zabity.

Czystki miały nie minąć również pozostałego personelu portalu “Wikileaks”. W mediach pojawia się wiele niepokojących informacji o problemach jakie mają dawni współpracownicy “Wikileaks”. Pojawiły się nawet sugestie, aby hakerzy nie zgłaszali kolejnych wycieków z obawy o swoje bezpieczeństwo, którego “Wikileaks” obecnie po prostu nie może zapewnić

W Internecie można znaleźć liczne sugestie wskazujące na to, że Julian Assange został zneutralizowany jeszcze przed wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych. Ta teoria spiskowa zakłada nawet, że swój udział w tym może mieć Pamela Anderson, która odwiedziła Assange’a w jego miejscu odosobnienia, w ambasadzie Ekwadoru. W mediach podano, że przybyła do niego z wegańską kanapką. To wystarczyło, aby snuć teorię, że Pamela Anderson otruła Juliana.

Dokładnie trzy dni później w Londynie znalazł się wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, John Kerry. Zwolennicy teorii spiskowej odnośnie pojmania szefa “Wikileaks” wskazują to jako dowód, że aktualna administracja Obamy usiłowała wpływać na Assange’a, aby nie publikował informacji szkodliwych dla Hillary Clinton. Jest całkiem prawdopodobne, że John Kerry zdołał wywrzeć odpowiedni wpływ na Ekwador ponieważ właśnie 18 października bieżącego roku Assange’owi rzeczywiście odcięto internet.

Nie wiadomo co działo się potem, ale w pewnym momencie na twitterowym koncie “Wikileaks” opublikowano coś, co wygląda na sumy kontrolne plików lub klucze dostępu do nich. Od razu pojawiły się sugestie, że jakieś wydarzenie musiało skłonić pracownika tego portalu do uruchomienia procedury awaryjnej zakładającej publikację czegoś co może być kluczem do obrony, lub do ataku.

Zwolennicy teorii, że Julian Assange został zabity wskazują też na dziwny wywiad jakiego rzekomo udzielił w ostatnich dniach. Zwracano uwagę na liczne anomalie cyfrowe sugerujące, że jego wizerunek jest generowany komputerowo. Inni jednak sugerują, że rzekome “cyfrowe błędy” w jego twarzy i ubiorze to nie efekt symulacji komputerowej, ale efektu w Adobe Premiere zwanego Morph Cut, który umożliwia lepsze sklejanie wywiadów.

Padają też liczne sugestie, że Assange mógł paść ofiarą afery Pizzagate, którą rozpoczęły na dobre publikacje wykradzionych maili szefa sztabu Hillary Clinton Johna Podesty. O ile interpretacja dziwacznej korespondencji o “pizzach” i “hotdogach” rzeczywiście oznacza w slangu pedofilów małe dziewczynki i małych chłopców, to wyłania nam się doprawdy przerażający obraz polityków Demokratów. Orgie, okultyzm, który wynika z innych wiadomości, a teraz jeszcze pedofilia.

Sugeruje się, że niezależni dziennikarze badający tą sprawę, giną w tajemniczych okolicznościach. Jako przykład podawano dziwną śmierć Maxa Spiersa, którego podczas wakacji znaleziono nieżywego w jednym z mieszkań w Warszawie. Kto wie być może te same macki dosięgają obecnie ludzi stojących za portalem Wikileaks.org ponieważ bez wątpienia, ujawniając te wszystkie rzeczy, mocno zamieszali na amerykańskiej scenie politycznej.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Pretorian 24.11.2016 16:55

  @pudson
  Czy aby na pewno?
  Obejrzyj to:
  https://www.youtube.com/watch?v=ohmajJTcpNk

  oraz spójrz na momenty 1:45 czy np 15:08 – ewidentne łączenie (morphing) nagrania

 2. Pretorian 24.11.2016 19:26

  1:45 – “napompowanie” klatki piersiowej i mikrosekundowa pauza twarzy (morphing dwóch ujęć)

  “– nagrania z Twojego linka są w bardzo małej rozdzielczości coś ala Crazy Talk”
  chodziło o przedstawienie czegoś co już jest dość “pospolite” – technika rządowa może być bardziej rozwinięta (głównym celem pokazania Tobie tego jest, iż wystarczy kilku sekundowe nagranie, by można było już robić takie rzeczy)

  Żeby nie było – nie twierdzę, że ten wywiad nie miał miejsca lub coś w ten deseń, jednak na 100% nagranie jest manipulowane/łączone i to w dość dziwny sposób, ponieważ robione tak, by nie było tego widać (w normalnych wywiadach także są cięcia itp rzeczy, jednak cięcia są “oficjalnie widoczne”, a nie robione w tak dokładne przenikanie)
  No i w dodatku podobno to jest CAŁY wywiad, a jak cały to powinien być bez wycinanych kwestii…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.