Coraz więcej policjantów rezygnuje z pracy w NYPD

Opublikowano: 17.12.2020 | Kategorie: Prawo, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1731

„NYPost” dowiedział się, że klimat antypolicyjny, rozczarowujące wynagrodzenia i wymykające się spod kontroli brutalne przestępstwa w Nowym Jorku doprowadziły do wypowiadania pracy przez policjantów.

W ubiegły piątek ok. 50 funkcjonariuszy nowojorskiej policji NYPD porzuciło pracę w hrabstwie Nassau. Wielu z nich pracowało krócej niż pięć lat. Wcześniej odeszło lub przeszło na emerytury kilka tysięcy. Komisarz policji Dermot Shea powiedział, że NYPD potrzebuje 900 nowych policjantów, bo ich liczba spadła w ciągu roku z 36 900 do 34 184, czyli ubyło ponad 2700 funkcjonariuszy.

W Nowym Jorku strzelaniny w listopadzie 2020 r. wzrosły o ponad 112% w porównaniu z tym samym miesiącem roku 2019. Wzrost przemocy z użyciem broni w Nowym Jorku od czerwca zbiega się z decyzją NYPD o zlikwidowaniu tajnej jednostki przeciwdziałającej przestępczości, która skupiała się na odzyskiwaniu nielegalnej broni, oraz obniżeniu budżetu NYPD o miliard dolarów. Decyzja ta zapadła po śmierci George’a Floyda w Minneapolis.

Równocześnie mieszkańcy miast przeprowadzają się do obszarów wiejskich, ponieważ uważają, że obszar metropolitalny przestał być bezpieczny do zakładania rodzin.

Autorstwo: Tyler Durden
Na podstawie: NYPost.com, ZeroHedge.com
Źródło oryginalne: ZeroHedge.com
Opracowanie i źródło polskie: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. JP 17.12.2020 09:55

    [Benjamin Fulford] Zachód stoi przed chwilą prawdy podczas gdy chazarska mafia poddaje się Chińczykom

    https://meditation539.com/2020/12/17/benjamin-fulford-zachod-stoi-przed-chwila-prawdy-podczas-gdy-chazarska-mafia-poddaje-sie-chinczykom/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.