Coraz więcej osób zarabia testując leki

Opublikowano: 24.08.2012 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 421

Corocznie aż czterdzieści tysięcy Polaków zarobkowo testuje na sobie leki – donosi Gazeta Wyborcza. Testy medykamentów na ludziach przeprowadzają zarówno publiczne, jak i niepubliczne ośrodki zdrowia, do tego koncerny farmaceutyczne i prywatne przedsiębiorstwa. W 2011 r. Komisja Bioetyczna i Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych zarejestrowały aż czterysta dziewięćdziesiąt pięć takich badań.

Ośrodki badawcze wykonują testy na zdrowych ochotnikach, którzy przed każdym badaniem muszą wypełnić ankietę. Według GW, wielu z nich zataja prawdę, coraz więcej jest też „zawodowych” testerów. – Nie przestrzegam trzymiesięcznej przerwy między jednym a drugim testem. Jeżdżę z ośrodka do ośrodka. Kłamię w ankiecie na temat swojego zdrowia. Nie wszystko sprawdzą na badaniach przy rekrutacji. Inaczej nie wyszedłbym na swoje. Miesięcznie zarabiam na badaniach 2,5 tys. zł – przyznaje niejaki Sławomir.

Źródło: Władza Rad


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. egzopolityka 24.08.2012 16:35

  W rozwiniętych społecznościach nie są używane żadne farmaceutyki. Leczenie polega na użyciu zaawansowanych urządzeń leczących światłem, dźwiękiem i kolorem. Następuje natychmiastowe wyleczenie uszkodzonego narządu i przywrócenie jego funkcji pierwotnej. Te technologie są w posiadaniu ludzi u władzy od dawna ale są zdławione przed społeczeństwem. Gdy ludzie dowiedzą się o tym wszystkim co jest ukrywane, nastąpi olbrzymi szok na świecie! Prawdopodobnie już w ciągu kilku miesięcy.

 2. TOB 24.08.2012 22:51

  egzo, nie zapominaj o pewnych drobiazgach ;). Ty też jesteś Żydem, tak jak ja (prawdopodobnie) i reszta Polaków.
  Może wydawać ci to się straszne ale na terenach RP jest ponad 70% genetycznych Chazarów. Doczytaj jak musisz ;).
  Wtedy inaczej spojrzysz na NWO. Najśmieszniejsze jest to, że prawdziwym Żydem jest się wtedy gdy się nim czuje a nie tylko ma się ich geny. Mi tego tłumaczyć nie trzeba, ale jest ktoś komu to zwisa i wrzuci nas wszystkich do jednego pieca: ktoś kto nazwał nas żmijowym plemieniem.

  70% – pamiętaj o tym.

 3. TOB 24.08.2012 22:54

  Możesz być Polakiem z dziada pradziada, tak jak ja i wszyscy, których znam. Ale wizja “70%” wcale nie poprawia mi nastroju. Mieszanie krwi zaczęło się przed Wazą Trzecim. To wystarczająco dużo czasu by stracić pewność o czystości rasy.

 4. XXIRapax 25.08.2012 00:48

  Czystość rasy?
  Co to ma wspólnego z farmacją?

  “Ośrodki badawcze wykonują testy na zdrowych ochotnikach, którzy przed każdym badaniem muszą wypełnić ankietę.”

  A czy przetestowane i dopuszczone do obiegu leki trafiają tylko do zdrowych ludzi?
  Np. na etykiecie zamieszczona informacja: “Nie podawać w razie niewydolności wątroby”.
  A co jeśli ktoś ma lekką niewydolność wątroby i nic o tym nie wie?
  Zaburzenie może się pogłębić i lądujemy w szpitalu, a tam nas uświadamiają, że to przez wódkę:>

 5. TOB 25.08.2012 09:17

  “Czystość rasy?
  Co to ma wspólnego z farmacją?”
  A no to, że to co jest dla Żydów, niekoniecznie musi być dla gojów. Kiedy Tora jest do zniesienia to Talmud jednoznacznie wyznacza granice “pan – goje”. Możemy tutaj sobie debatować nad moralnością czy etyką ale oni “wiedzą swoje” i może ich przekonać do zmiany myślenia tylko jedna rzecz, którą rozumieją: siła.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.