Coraz więcej informacji o katastrofie w Palestynie w USA

Opublikowano: 26.02.2023 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Publikacje WM, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 4113

Co działo się przed toksycznym atakiem chemicznym w Palestynie w stanie Ohio w USA…

MyID, spółka zależna BlackRock, przetestowała swój nowy identyfikator cyfrowy „Opaski cyfrowe MyID”, które śledzą stan zdrowia osób, w tym osób, które brały udział w toksycznym ataku chemicznym lub były narażone na działanie szkodliwych chemikaliów. Ponieważ tydzień przed planowanym atakiem bronią chemiczną, czyli toksyczną katastrofą w Palestynie, identyfikatory MyID zostały rozdane mieszkańcom amerykańskiej Palestyny.

W tym samym czasie CDC usunęła wszelkie dostępne publicznie dane dotyczące wpływu chlorku winylu na dzieci ​​(czyli wiedzieli, co się wydarzy!?).

Kilka dni po katastrofie w Ohio władze wezwały do ​​kontrolowanego spalania chemikaliów. Obecnie w zespołach śledczych nie ma zgody co do tego, kto zezwolił na kontrolowane spalanie chemikaliów. Ostatecznie ktoś weźmie na siebie winę, ale jednoznacznie prawdziwy sprawca będzie jak zwykle nieznany.

Jednak prawda jest znana: CIA/FBI/[DS] Pentagon zinfiltrował operacje z Czarne Wojskowe Operacje wewnątrz jednostek śledczych, które nakazały spalenie chlorku winylu. Dioksyny są surowcami pochodnymi od DDT i Agent Orange [1], który jest wykorzystywany w wojskowych programach wojennych.

Spalenie chlorku winylu wytwarza śmiercionośne dioksyny, a CIA (Rockefellerowie) stojąca za tymi operacjami wiedziało, że spowoduje to wytworzenie ogromniej ilości dioksyn, które wpadną do źródeł wody pod ziemią i rurami i zostaną uwolnione z powrotem do powietrza, i że ciągły cykl dioksyny w wodzie i powietrzu przez lata będzie powodował raka, choroby i zniszczenie układu odpornościowego i ośrodkowego układu nerwowego.

Właśnie dlatego MyID, spółka zależna BlackRock, stworzyła cyfrowe trackery dla osób narażonych na atak bronią biologiczną w Palestynie w stanie Ohio [2]. Ten atak bronią biologiczną jest prawdopodobnie największym celowym atakiem bronią biologiczną w historii ludzkości.

Spalanie związków chloru jest też jedną z głównych przyczyn raka. Ale to nie koniec. Ten toksyczny atak chemiczny powoduje też niezwykle niebezpieczne, długotrwałe mutacje DNA u zwierząt i ludzi. Katastrofa ekologiczna, która miała miejsce we wschodniej Palestynie w stanie Ohio, nieuchronnie prowadzi do mutacji DNA u ludzi w okolicznych społecznościach. Jest prawdopodobne, że na tym obszarze pojawią się skupiska nowotworów, a nowotwory wieku dziecięcego nieuchronnie wystąpią w przyszłości.

Wielu naukowców i urzędników służby zdrowia zaleciło natychmiastową ewakuację całego obszaru w przeciągu ostatniego tygodnia, jednak Google, YouTube, Facebook i ECT od razu zaczęły usuwać te informacje.

Tłumaczenie: Foxi
Źródło zagraniczne: T.me
Źródło polskie: WolneMedia.net

Przypisy tłumacza

[1] Agent Orange był stosowany podczas wojny w Wietnamie.

[2] Typowe eksperymenty na ludziach, które zostały wielokrotnie wdrożone na ludności cywilnej, wraz z pojawieniem się w USA niemieckich naukowców po 1945 roku.


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. pikpok 26.02.2023 10:56
 2. pikpok 26.02.2023 14:06

  Warto przypomnieć.
  https://wolnemedia.net/firmy-na-zachodzie-stosuja-juz-czytniki-mysli-pracownikow/
  I czy ma to coś wspólnego z tym co mówi prof. Yuval Noah Harari .

 3. Foxi 26.02.2023 15:59

  Dzięki @pikpok. Ludzie w stanach piszą, że cała okolica tej miejscowości Palestyna słynie z ekologicznej produkcji żywności.

 4. walter667 27.02.2023 01:56

  Klasyczny scenariusz powiększenia rynku zbytu, czyli wywołać zagrożenie, uciszyć media, siać panikę że te rośliny/zwierzęta już nie nadają się do jedzenia, a w zamian zaproponować ludziom jakieś swoje żarcie. Jakie to się zapewne domyślacie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.