Coraz więcej dziewczynek z Niemiec zagrożonych okaleczeniem

Opublikowano: 10.08.2017 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 4

Według raportu organizacji Terre des Femmes znacznie wzrosła w Niemczech liczba rodzin, w których dziewczynki zagrożone są okaleczaniem (obrzezaniem, tzw. FGM). Obecnie rodzin takich jest 13 tysięcy, rok temu było ich 8 tysięcy.

Zabieg obrzezania dziewczynek jest w Niemczech nielegalny, ale rodziny, który chcą taki zabieg przeprowadzić wyjeżdżają do Amsterdamu lub Paryża albo do swojego kraju ojczystego. Organizacja apeluje do nauczycieli, żeby zwracali uwagę na dziewczynki, które mają w czasie wakacji wyjechać do kraju pochodzenia rodziców i tam mają „wziąć udział w wielkim święcie”.

Według rzeczniczki Terrre des Femmes Charlotte Weil w Niemczech mieszka ponad 50 tysięcy kobiet, które poddane zostały, w Afryce lub już w Europie, zabiegowi obrzezania.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: TheLocal.de
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Perun
Użytkownik
Perun

Jak ja uwielbiam tę pie……ą komunistyczną nowomowę! :-(
Po przeczytaniu pierwszego akapitu można odnieść wrażenie,że to tatuś Heinrich i mamusia Helga robią te straszne rzeczy swojej nastoletniej Gretchen? Ale na szczęście jednak nie! już po kilku zdaniach okazuje się,że aby dokonać tego barbarzyństwa wyjeżdżają do swojego ojczystego kraju,czyli dzięki Bogu to jednak nie państwo Muller! No więc kto?? Zaraz, zaraz…wybierają Paryż albo Amsterdam! mamy ich! Francuzi albo Holendrzy!Tylko dlaczego ponad 50 tysięcy kobiet zostało obrzezanych w Afryce?? Jakieś renomowane i wyspecjalizowane w tym procederze kliniki pewnie tam mają.
Pożartowaliśmy, ale nie ze zjawiska tylko z czerwonych autorów zmanipulowanego przekazu.
Wiem,że to nie muzułmański wynalazek ale, mam nadzieję,że nasz nadworny bisurmanin wytłumaczy nam jak zwykle kwieciście i mistycznie, co na ten temat mówi pustynny bozia i jego prorok, bo jakimś dziwnym trafem ekscyzja praktykowana jest we wszystkich krajach muzułmańskich.