Coma i “Pierwsze wyjście z mroku”

Opublikowano: 18.05.2019 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2149

Często jest tak, że spoglądamy poza nasze lokalne środowisko, nie doceniając tego, co mamy blisko siebie. Często jest tak, że wychwalamy obce, nie chwaląc swojego. W tym epizodzie chcielibyśmy przybliżyć Wam nasze zdanie na temat debiutu Comy. Album wydany w 2004 (to już tyle czasu!), wprowadził niezły, ale pozytywny zamęt na rodzimej scenie muzycznej i chwała mu za to. Odcinek siódmy opowie Wam o wyjściu z mroku. Nadstawiajcie uszy i miłego słuchania!

Źródła: PrawieZdartaPlyta.pl, YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.