Co z tą Syrią?

Opublikowano: 25.01.2013 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 413

Włączacie Bracia i Siostry codziennie odbiornik telewizyjny. Oprócz pierdół natury wszelakiej na tematy codzienne, do wiadomości miejscowego ludu kreolskiego docierają, za pośrednictwem niezależnych dziennikarzy, alarmujące informacje dotyczące zagrożenia dla demokracji, ładu, pokoju i czegoś tam jeszcze, ze strony krwiożerczego reżimu syryjskiego.

Jak mawiają niektórzy, gdyby żył J. Goebbels, Niemcy nie widzieliby, że przegrali wojnę… Dzisiaj europejczycy nie dowiedzą się, jak to jest z tą Syrią…, bo chociaż narodowosocjalistyczny propagandzista oddał ducha… ma setki i tysiące kontynuatorów…

W środkach masowego ogłupiania miejscowych narodów tubylczych, Baszar al Assad jest przedstawiany jako kontynuator myśli Adolfa Hitlera.

Jak mawiał Cat – Mackiewicz – tylko prawda jest ciekawa…

Pan doktor Baszar był nieźle zapowiadającym się okulistą, ale w wyniku śmierci swojego starszego brata Basila, który miał być następcą założyciela rodu Hafiza al – Assada, musiał wstąpić do wojska i poświęcić się polityce.

Jak to mówią, dobry dyktator zakłada dynastię…

W 2000 roku Baszar został wybrany prezydentem Syrii. Młody, elokwentny, wykształcony, znający języki obce… Nigdy nie gada od rzeczy… W 2000 roku ożenił się z Asmą Akhras, nieprzeciętnej urody i mądrości kobietą, Syryjką brytyjskiego pochodzenia. Są przepiękną parą. Mają troje dzieci i są prawdziwym wzorem miłości i małżeńskiego oddania dla swoich muzułmańskich „obywateli”. Powinni być wzorem do naśladowania dla niejednego chrześcijańskiego małżeństwa.

Pani Assad, wbrew zasadom Koranu, nigdy nie zasłania twarzy. Powiadają, że jest dobrym duchem swojego męża. Baszar i Asma zawsze byli bardzo blisko swojego ludu… pojawiali się na premierach w teatrach, imprezach sportowych, byli obecni na festynach, razem czynili dzieła muzułmańskiego miłosierdzia… Nigdy nie otaczały ich kordony policji…

W muzułmańskiej Syrii mieszka bardzo wielu chrześcijan. Wszyscy cieszą się wolnością. W Syrii, jak w żadnym innym państwie muzułmańskim, chrześcijanie mogą praktykować swoją religię i manifestować swoją wiarę.

Gdyby tylko jakiś muzułmanin próbował obsztorcować syryjskiego chrześcijanina…

Podobnie jest w Iranie. Iran posiada jednak niezliczoną liczbę wirówek do wzbogacania uranu. To nic, że prezydent tego kraju składa życzenia dla swoich chrześcijan z okazji Narodzenia Pańskiego, sam będąc muzułmańskim moherem. W środkach masowego ogłupiania powiadają, że wirówki w irańskich pralkach automatycznych gospodarstw domowych są wirówkami do wzbogacania uranu.

Prawdziwych wirówek technologicznych nikt nigdy w Iranie nie znajdzie – nie dlatego, że ich tam nie ma, tylko dlatego, że zostały ukryte w sposób doskonały przez irańskie władze. Tak jak Pan Saddam ukrył w sposób doskonały broń biologiczną. Do dzisiaj szukają – nic nie znaleźli…

W takim np. Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej – sprzymierzonymi z siłami jasności, czyli USA i resztą świata tzw. „wartości”, w tym bezcennym Izraelem, przeciwko siłom ciemności – za samo posiadanie Biblii orzeka się karę śmieci…

Cóż, w polskich mediach kibicują demokracji… I chyba nie tylko demokracji. A, że po drodze wytnie się kilka tysięcy chrześcijan…

W ofensywie na Syrię, jak powiadają złośliwcy, biorą udział ci, którzy zniszczyli WTC – Bractwo Muzułmańskie i Al Kaida, stworzone jeszcze przez Pana Hitlera – przejęte następnie przez Brytyjczyków, a potem oddane CIA i prof. Z. Brzezińskiemu. Ale to są bezpodstawne oszczerstwa i kalumnie.

Autor: Michał Siudak
Nadesłano do “Wolnych Mediów”

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

12 komentarzy

 1. Herstoryk 25.01.2013 09:48

  Assad to nie święty, a jego reżym bywał paskudny. Tyle że utrzymanie w kupie i w pokoju kraju w którym mieszka 5 różnych narodowości, wyznających co najmniej 4 odmiany niezbyt zgodnych z sobą 2 wielkich religii wymaga twardej ręki. Dyktatura Assadów była krwawa i bezwzględna, ale to co przyjdzie po nich, sponsorowane przez Imperium Dobra i jego przydupasów będzie o wiele gorsze. Już zresztą jest.

 2. masakalambura 25.01.2013 15:38

  Herstoryk dobrze piszesz z małym ale, czas przeszły należy zmienić w teraźniejszy. I tak:
  Nie bywał a jest paskudny z tendencją wzrastania paskudności w kierunku bestialstwa. Dyktatura nie była a jest krwawa i bezwzględna bo codziennie od 2 lat ginie tam kilkadziesiąt osób z ręki morderców Armii Syrii podpuszczanych przez Assada który oficjalnie wyklął 75% narodu czym przyzwolił na ich śmierć. Z głodu, zimna i od broni.

  Owszem, możliwe jest że następca Assada jako nie znany budzi niepokój. Można się przecież spodziewać jego proamerykańskiej orientacji skoro USA są po stronie rebelii. Jednak pewne jest jedno, to siepacze Ass-ada codziennie od 2 lat i w tej właśnie chwili wyrzynają naród Syrii ciężką bronią maszynową, artylerią, wozami pancernymi i lotnictwem, przy marnej obronie tzw rebeliantów używających karabinów i RPGów. A USA patrzy, świat patrzy, współmuzułmanie (sunnici) patrzą i nic nie robią. Tylko gadają. A więc w oczach Syryjczyków świat się od nich odwrócił. Zatem jest szansa na wybór kogoś spośród nich, kogo znają i jemu zaufają. Kto będzie lepszy niż to bydle Ass-ad.

  Robienie z Assada anioła jak to czyni autor artykułu to sianie dezinformacji i kłamstwa. Wielość religii w Syrii była zawsze, długo przed Assadem również. Syryjczycy żyli zgodnie bez jego pomocy i żyć tak będą już bez niego. Zapłaciwszy przedtem ogromną cenę krwi.

  Prorok Muhammad (Pokój z Nim) nazwał ich najlepszymi spośród wiernych w dniach ostatnich. Widać za taki przywilej trzeba płacić ciężką cenę.

 3. RayX 25.01.2013 17:37

  masakalambura a skad masz takie wiadomosci? Z tvnu? onetu? bo takie bzdury to tylko tam mozna pocztac/uslyszec. Prosze jakies przyklady tego jego bestialstwa.
  Osobiscie znam paru Syryjczykw i wszyscy sa za Assadem a nie przeciw.

 4. masakalambura 25.01.2013 17:56

  Te informacje mam od jednego Syryjczyka mieszkającego w Polsce, który ma rozległe kontakty w Syrii, który organizował zbiórki pieniędzy i dostawy sprzętu dla Syryjczyków w ich kraju, i który sporo wie na temat rządów alawitów. Jak większość mieszkańców tego kraju jest sunnitą.

  Ciekawe rzeczy opowiada o działaniach Assada Także przed rewoltą.

  Sam telewizora nie posiadam a ty?.
  I przypominam jeszcze jedno, mainstream media zawsze wykorzystują jakąś prawdę, do swoich kłamstw. Nie jest kłamstwem bestialstwo rządu Syrii. Kłamstwem jest podawanie jako jedynie słusznej, metody rozwiązania konfliktu przy użyciu sił Imperium Dobra.

 5. kudlaty72 25.01.2013 19:31

  @masakalambura “Te informacje mam od jednego Syryjczyka” – gratuluję.Na podstawie tej znajomości wypisujesz osądy.Muzułmanie to lud koczowniczy o silnej strukturze plemiennej.Jeśli ktoś chce ich ograniczyć granicami to musi to być dyktatura.Oczywiście nie mam tu na myśli Koreii Północnej tylko np.Kadafiego,który w kilkadziesiąt lat zrobił z biednego kraju jeden z najbogatszych,gdzie standart życia był wyższy niż obecnie w pomrocznej.Kazda ingerencja w takie państwo doprowadzi do wojny domowej takiej jaka teraz panuje w każdym kraju “arabskiej rewolucji”.Ludzie mieli spokojne jutro ,a mają gruzy i bratobójcze walki.Gwałty,uprowadzenie,morderstwa,bieda i brak pracy to jest to co dała USArmy i Bractwo Muzułmańskie milionom ludzi w imię syjonistycznych interesów.

 6. masakalambura 25.01.2013 22:40

  kudlaty72 Dziękuję, ja przynajmniej mam tę znajomość, i wiem co to za jegomość. Czy godzien jest wiary czy nie.

  “Muzułmanie to lud koczowniczy o silnej kulturze plemiennej”, to jest dopiero znajomość tematu…

 7. kudlaty72 26.01.2013 07:25

  @masakalambura zerknij co się wyprawia w Egipcie,a tam jest chyba najspokojniej.Jeśli chodzi o Twoją znajomość to dobrze,że ją masz tylko nie wyciągaj wniosków zbyt pochopnie.To tak jakby leming z PO opisał sytuację w naszym kraju,lub fanatyk PIS-u.Nie dość,ze byłyby to skrajnie różne opinie to jeszcze żadna nie byłaby zgodna z prawdą.

 8. robi1906 26.01.2013 09:30

  masakalambura ,gdyby ludzie chcieli rewolucji to już dawno byłoby po Assadzie ,podam ci tylko 2 przykłady ,Fidel miał tylko na początku 16 ludzi a pokonał USA,mafię i Batistę ,i drugi przykład pobliski Iran gdzie reżym Rezy dosłownie przypiekał podejrzanych na gorących blachach i to w niczym mu nie pomogło .
  Włącz myślenie ,popatrz na Jugosławię po Ticie,na Libię po Kadafim,zresztą na całą Afrykę gdzie się napuszcza jedne plemiona na drugie ,żeby można było za parę groszy wydobywać glinkę do telefonów komórkowych czy diamenty.

 9. masakalambura 26.01.2013 11:05

  @robi1906 A tu mamy Assada, gdzie z początku była tylko grupa rodziców jednej klasy w jednym mieście a teraz jest cały kraj, który mimo olbrzymich strat (dziś to 100 osób dziennie) i 2 lat walki przyciska mocno Assada, i który zatrzymany został tylko dzięki ogromnej przewadze militarnej Assada, która to przewaga jednak stale topnieje, bo dezercja to Assada największy problem.

  Naród już dawno go opuścił. Za jego upór i gotowość do ofiar należy się narodowi temu co najmniej szacunek od nas. A nie podziw dla notorycznego tyrana, który za nic nie chce przyznać przed samym sobą że czas odejść, i że zwrócił armię przeciwko narodowi, który miała chronić. I że przez jego upór codziennie giną niewinni ludzie – dzieci, kobiety i wszyscy, którzy napatoczyli się na lufy siepaczy Assada. Teraz Assad funkcjonuje dzięki fanatycznym współsekciarzom, przy materialnej pomocy Rosji oraz conajmniej politycznej pomocy Iranu. Ale jego koniec będzie taki sam jak Kadafiegoi Husaijna. Sam się o to doprasza.

  Wy włączcie myślenie. Nienawiść zaślepia. Nienawiść do Imperium Dobra również.

  @kudlaty72
  Co się wyprawia w Egipcie? Egipcjanie tworzą nowe państwo w warunkach kryzysu i biedy, walcząc z wszechmocną armią która złożyła władzę tylko symbolicznie, bo boi się narodu, który gnębiła tyle lat za Mubaraka i za pieniądze z USA. Znoszą kolejnych kandydatów na jedynowładców, próbując wprowadzić demokrację, która jest wbrew Islamowi gdyż stawia wolę narodu ponad wolą Boga. Stąd mnożą się walki między frakcjami religijnymi i niereligijnymi. W dodatku zachód, wschód, północ i południe wszyscy mają w Egipcie swoje sprawy.

  Muzułmanie mają nadzieję na przyjście Mahdiego i przywrócenie Kalifatu, bo tylko to uzdrowi Świat Islamu. Co, jak można przewidzieć z łatwością, nie będzie przyjęte na zachodzie jako coś dobrego. Wszak robione jest wszystko aby rozdzielać sunnitów i wzmacniać sekty wewnątrz Islamu tak by utrudnić jakąkolwiek zgodę, która jest sednem Islamu.

  Ja jednak trzymam kciuki. Pamiętam jak w Polsce ciężko było ustanowić ład po zmianach 89. Oraz widzę jak wspaniale jest tu teraz, 24 lata po przemianach, kiedy wszystkim żyje się dobrze i dostatnio, ustanawiamy sprawiedliwe prawa, sądy są niezawisłe i bronią słabszych, dobrobyt szerzy się i rozplenia, i cały świat pragnie tu żyć …

  Salam.

 10. kudlaty72 26.01.2013 15:49

  @masakalambura po ostatnim Twoim akapicie myślę,że masz poważny problem z oceną otaczającej Cię rzeczywistości.Jak bardzo trzeba mieć spapraną psychikę żeby takie farmazony napisać?Bez urazy ale naprawdę powinieneś coś z sobą zrobić bo niedługo staniesz się grożny dla otoczenia albo odwrotnie.”jak tu teraz jest wspaniale i dostatnio” szok,a może jesteś piątą kolumną na tym portalu?

 11. masakalambura 26.01.2013 18:52

  Tak czułem że autoironii możesz nie wyłapać.

  Oni mają swoje problemy a my mamy swoje.
  Oni budują swoją rzeczywistość a my swoją.

  Rozliczy nas Najwyższy.

 12. masakalambura 26.01.2013 18:58

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.