Co z długami po kryzysie pandemicznym?

Opublikowano: 19.11.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 765

Prof. Eugeniusz Gatnar twierdzi, że Polska jest przygotowana na kryzys gospodarczy spowodowany pandemią koronawirusa. Podkreśla, iż ten kryzys wytworzy dług na poziomie 300 proc. rocznego światowego PKB. Dodaje, że Polska jest jednym z najmniej zadłużonym krajem w Unii Europejskiej. Prof. Gatnar sądzi, że po koronakryzysie wszelkie długi zostaną umorzone poprzez międzynarodowe porozumienie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
radical3dom
Użytkownik
radical3dom

Boże co za jemioł, ten gość spod ekonomicznej budki z piwem tytułuje się profesorem?? Jakto długów nie trzeba spłacać. Szczególnie bankom i bankierom, już teraz w Polsce i nie tylko banki są na pozycji uprzywilejowanej do obywatela później to wszyscy będziemy własnością bankierów. Długów nie trzeba spłacać?, na syberie z takim uczonym.