Co wysysa Twoją energię?

Opublikowano: 05.05.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 568

Tytuł nie jest wcale majowym żartem. Bez energii nie ma życia i jest ona nieoceniona we wszechświecie. Od zarania dziejów wiedza hermetyczna mówi o ludziach, którzy mają tak ogromne zapotrzebowanie na energię życia, iż kradną ją innym ludziom i to bez zmrużenia oka. To, że człowiek posiada kanały energetyczne i sam jest w stanie wytworzyć dziennie 25 Watt energii zostało odkryte i potwierdzone kilka lat temu. Widać wiedzieli o tym wszystkim nasi przodkowie i stąd mógł powstać mit “Czerwonego Wampira”, gdyż w starych pismach energię upatrywano w czerwonym płynie płynącym w żyłach człowieka. Dzisiaj wiedza na temat różnicy potencjałów jasno przemawia za tym, że pożeracze naszej energii są faktem, a wiedza hermetyczna niesie nam sposoby na ochronę, którymi są między innymi:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 3,50 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o