Co się wydarzy w 2022 roku?

Opublikowano: 03.01.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1531

Poznawanie przyszłych dziejów ze znaczącym wyprzedzeniem to nie lada sztuka. Przewidywaniem wydarzeń od wieków zajmowali się wielcy wizjonerzy tego świata z powodzeniem nakreślając w swoich wizjach i proroctwach to co po upływie wielu lat zaczynało się spełniać. Prorocy Ci podejrzewani są o posiadanie nadprzyrodzonych zdolności, kontaktów z istotami duchowymi i unikatowych uwarunkowań do poznawania przyszłego świata. Niektórzy z nich wprost przepowiedzieli jakie losy wydarzą się w 2022 roku a także określili kierunek jakim będzie podążać świat w którym żyjemy. Wśród wielkich proroków i wizjonerów znajdują się także tacy, którzy nie posiadali nadprzyrodzonych zdolności umożliwiających im zajrzenie w przyszłość, jednak wystarczyła im dobra analiza predyspozycji widzianej teraźniejszości.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.