Co się stało w Zakopanem?

Opublikowano: 16.02.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1772

Relacja naocznego świadka.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Skalp 17.02.2021 15:12

    No przecież to jest więcej niż pewne, że rząd będzie to trzymał jako pretekst, z resztą trzymał… kto go tam wie. Obecnie rząd sam mierzy wskaźniki covidowe, przeplata sformułowania zakażony, chory, bezobjawowo chory. Przecież kto im tak samo sprawdzi, czy ostatnie spadki [chociaż jednak tylko do pewnego poziomu, żeby czasem nie sprawiać wrażenia, że już po sprawie], to efekt ich zdecydowanego działania, czy zmiany sum w poszczególnych rubrykach? Tak samo tutaj, jak powiedzą że to Zakopane wypuściło trzecią falę, to kto przedstawi dane, niezależne od nich, które będą pod prąd tej tezie?

    Przypomina mi się, zaraz motyw….SZYMON MÓWIIIIIII [tu wpisz dowolną liczbę zgonów, zachorowań czy czego tam chcesz].

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.