Co się skrywa w maltańskim Hypogeum?

Opublikowano: 16.10.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 412

Odnalezione szkielety na Malcie i Gozo zniknęły. W sumie 33 tysiące na Malcie i 22 tysiące na Gozo. Pierwotna dokumentacja z penetracji podziemi przez jezuickiego archeologa Manuela Magri rozpłynęła się jak kamfora, on sam zmarł w tajemniczych okolicznościach 5 lat po dokładnym zbadaniu podziemi. Archeolodzy są pewni, że na Malcie i Gozo składano ofiary z ludzi w podobny sposób jak robili to Aztekowie. Pierwotne podziemia zostały przebudowane tylko na początku. Jaką tajemnicę skrywają? Czy możliwe jest to, że przetrwała w nich do dzisiaj pierwotna cywilizacja ludzi Gigantów? Przed wojną widzieli ich świadkowie. A może w tych lochach żyje jakieś makabryczne stworzenie? O tym i innych tajemnicach w dzisiejszym odcinku. Zapraszamy do oglądania.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 1 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.