Co powiedział pod przysięgą ojciec chrzestny szczepionek?

Opublikowano: 03.12.2018 | Kategorie: Prawo, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 9129

W USA miała miejsce jedna z wielu spraw sądowych pomiędzy rozwiedzionymi rodzicami w sprawie ich dzieci. Jedną z rozbieżności było zagadnienie szczepień, których matka odmawiała. Branża szczepionkowa postanowiła zrobić proces pokazowym i nie tylko opłaciła pro szczepionkowemu ojcu adwokatów, ale też wysłała tam w charakterze top-eksperta jednego z najbardziej wpływowych w tej dziedzinie osób, autora szczepionki na różyczkę, Stanleya Plotkina. Ten ruch okazał się absolutną porażką.

Pltokin, który zgodził się zeznawać jako ekspert, w dniu 01.11.2018 r. został zmuszony do złożenia przysięgi w procedurze zwanej „deposition” i przez osiem kolejnych godzin odpowiadał na pytania prawnika reprezentującego matkę.

Podczas przesłuchania Plotkin potwierdził wszystkie oskarżenia i podejrzenia dotyczące szczepień i szczepionek, które przemysł i prasa nazywają zazwyczaj „teorią spiskową”.

Specjalista z honorowym dyplomem z UC Berkeley School of Law i doświadczeniem w Najwyższym Sądzie Izraela, Aaron Siri, przybył aby przesłuchać Plotkina. Prawie natychmiast adwokat sprawił, że ekspert od szczepionek rozpoznał istniejący otwarty konflikt interesów.

Plotkin potwierdził, że rzeczywiście przyszedł by zeznawać na korzyść przymusowego zaszczepienia dziecku farm-preparatów produkcji takich firm jak Merck, GSK, Sanofi i Pfizer, z których Plotkin regularnie przez dziesięciolecia otrzymuje miliony dolarów.

Ponadto Siri, z pomocą otrzymanej wcześniej dokumentacji podatkowej, zmusił Plotkina do przyznania się, że „popełnił błąd” w związku z brakiem finansowania przez przemysł farmaceutyczny jego pseudo-społecznej organizacji „Głosy za szczepionki”, i potwierdził, że jak i pozostałe założone na całym świecie analogiczne „Rodzice za jeszcze większą iniekcję” jego pseudo-OA istnieje za pieniądze przemysły farmaceutycznego.

W następnej rundzie pytań Siri dowiódł, że Plotkin osobiście ucieleśnia wszystkie oznaki „skorumpowanej nauki”, jakie opisała w znanym artykule na ten temat. redaktor naczelny New England Journal of Medicine Marcia Angell.

A mianowicie:

– Plotkin zapomina o wskazaniu konfliktu interesów, który wynika z jego pracy jako konsultanta w tych samych firmach, których ocenia produkty,

– oprócz „doradztwa” zasiada w radach nadzorczych spółek,

– ma umowy patentowe i należności licencyjne,

– zgodził się podpisać pseudonaukowe publikacje w interesach korporacji przez nieznanych ludzi,

– promuje preparaty farmaceutyczne sponsorowane przez firmy farmaceutyczne,

– z przyjemnością przyjmuje od firm farmaceutycznych drogie granty w postaci prezentów i podróży.

Siri metodycznie przeszedł każdy z tych punktów, mając na to niezbite dowody. W każdym z nich Plotkin odpowiedział „tak”.

Jeśli chodzi o przesłuchanie, które było poświęcone rzeczywistemu testowaniu szczepionek, Plotkin pod presją dowodów dostarczonych przez Siri, był zmuszony przyznać, że:

– wiele szczepionek z obecnego kalendarza dla dzieci zostało przetestowanych pod kątem bezpieczeństwa tylko kilka dni, co jest niewystarczające (i zostało to bezpośrednio potwierdzone przez Plotkina) i w celu wykrycia osłabienia układu odpornościowego,

– opublikowane wyniki badań celowo ukrywają lub zaniżają dane na temat działań niepożądanych, a jednocześnie przeszacowują skuteczność,

– efekt szczepienia jest słaby i trwa tylko kilka lat,

– zgłaszanie działań niepożądanych w rejestrach nadzoru po wprowadzeniu do obrotu tylko 1 ze 100 rzeczywistych skutków ubocznych.

Plotkin wykazał, że jest ateistą, z pogardą dla czyjejś wiary i odmawia wszystkim prawa do odmowy szczepienia z powodów religijnych.

Następnie izraelski prawnik postanowił zademonstrować poziom humanizmu samego lekarza i przystąpił do dwuminutowych pytań na temat:

– Czy kiedykolwiek używał pan sierot do testowania eksperymentalnych szczepionek?

– Tak

– Czy kiedykolwiek używał pan szczepionek w swoich badaniach na umysłowo opóźnionych?

– Nie pamiętam mojego udziału w badaniach z udziałem osób upośledzonych umysłowo. W latach 60 uznawano to za powszechną praktykę. Być może brałem udział w takich badaniach.

– Czy pamięta pan ten artykuł o szczepionce przeciwko różyczce?

– Tak.

– 13 dzieci upośledzonych umysłowo zostało zaszczepionych tą eksperymentalną szczepionką.

– Ok. Tak. W tym przypadku ja to zrobiłem.

– Czy kiedykolwiek twierdził pan, że najlepiej jest eksperymentować z tymi, którzy w mniejszym stopniu przyczyniają się do dobrobytu społeczeństwa, na przykład dzieci niepełnosprawne?

– Nie pamiętam dokładnie, ale całkiem możliwe.

Adwokat cytuje artykuł Plotkina, który zawiera stwierdzenie, że szczepionki powinny najpierw zostać przebadane nie u zdrowych dzieci i dorosłych, a na dzieciach i dorosłych, „co ludzie mają w formie, ale nie w sensie potencjału społecznego”.

– Tak.

– Jest to bardzo podobne do filozofii nazistowskiej.

– Aha.

– Czy kiedykolwiek przeprowadzał pan doświadczenia, używając eksperymentalnej szczepionki na dzieciach, których matki były w więzieniu?

– Tak.

– Czy kiedykolwiek używał pan ludzi żyjących w krajach pod rządami kolonialnymi do doświadczeń ze szczepionkami eksperymentalnymi?

– Tak

– Czy prowadził pan te eksperymenty w Kongo Belgijskim?

– Tak.

– W tym eksperymencie uczestniczyło ponad milion osób?

– Tak.

Następnego ranka po tym przesłuchaniu pan Plotkin oficjalnie odmówił dalszego udziału w procesie.

Można obejrzeć całe przesłuchanie osoby z najwyższej światowej szczepionkowej piramidy. Oto ten odcinek spotkania, w którym Stanley o tym mówi:

Pełny zapis przesłuchania na rozprawie sądowej z dnia 11.01.2018 znajdziecie TUTAJ. Lista odtwarzania zawiera 9 filmów nagrywanych z godziny na godzinę, łącznie 9 godzin.

Tłumaczenie: Treborok
Źródło oryginalne: Kramola.info
Źródło polskie: Treborok.wordpress.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. kozik 03.12.2018 10:39

  Miód na moje serce! Niestety wyznawcy wakcynologii będą tym bardziej naciskać na szczepienia-np.”przecież tyle osób się poświęciło, by pani/pana dziecko mogło otrzymać bezpłatnie* ten wspaniały dar, a pani/pan teraz to odrzuca!”

  *Dokładniej: płacisz w podatkach za preparat i niektóre skutki uboczne. Za resztę zapłacisz z kieszeni własnej i fundacji.

 2. Cosmo 03.12.2018 10:47

  Szczepić! Szczepić! I jeszcze raz szczepić! Nawet największe kłamstwo powtarzane 1000 kroć, w końcu stanie się prawdą – J.G.

 3. cinq2 03.12.2018 10:48

  Fajnie jakby się wywiązała jakaś międzynarodowa afera z tego powodu aby nawet o polskie media się obiło.

 4. Wytagen 03.12.2018 17:53

  Nie licz na to że cokolwiek się odbije w naszych mediach. Nawet gdyby cały świat zabronił szczepień, to w Polsce w tym czasie wstrzykiwali by kilkukrotnie więcej zanim interes upadnie…

 5. wolny elektron 03.12.2018 23:59

  -Przemysł farmaceutyczny jest przemysłem inwestycyjnym napędzanym
  zyskami jego udziałowców. Leczenie chorób to cel drugoplanowy.
  -Rynkiem zbytu jest nasze ciało dopóki dotykają je choroby.
  -Ekspansja chorób jest niezbędna do wzrostu przemysłu farmaceutycznego.
  -Jest to możliwe tylko gdy leki leczą objawy chorób a nie źródła ich przyczyn.
  -Zapobieganie, usuwanie przyczyn, a zwłaszcza eliminacja chorób zagrażają
  podstawom działania tego przemysłu.
  -Eliminacja chorób i ekspansja biznesu chorób nie dadzą się
  w żaden sposób pogodzić.

  Cała wypowiedź wypowiedz prof. Stanisława Wiąckowskiego tutaj
  https://www.youtube.com/watch?v=5VBrpkXGgTk

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.