Co mieszka w górnej atmosferze?

Opublikowano: 09.08.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 482

W 1998 roku w Chinach zarejestrowano masową obserwację pewnej anomalii – „niebiańskiej meduzy”. Później ujawniono, że 140 świadków na ziemi również widziało obiekt, w tym wielu kadetów i oficerów szkoły lotniczej. Był to obiekt w postaci grzyba lub meduzy, którego dolna część była „oświetlona jasnymi wiszącymi światłami”. Obserwacje meduz i innych stworzeń o różnych kształtach docierają do władz i ufologów na całym świecie. Obserwacje zaczynają budzić pytania, gdzie i w czym tak naprawdę żyjemy? Ponownie na biurko trafia sprawa niebieskiego firmamentu i tego co jest ponad nim…

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.