Co ludzie widzą przed śmiercią?

Opublikowano: 07.04.2022 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2370

Pielęgniarka z hospicjum Julie mówi, że umierających często pocieszają wizje swoich bliskich. Julie mówi, że wiele osób bliskich śmierci widzi swoich bliskich.

Wyjaśniając to zjawisko w filmie na „TikTok”, Julie @hospicenursejulie mówi, że to się naprawdę dzieje, i wcale nie próbuje „upiększać” NDE. Julie mówi: „Wszyscy umrzemy, więc słuchaj. To jeden z moich ulubionych faktów na temat śmierci. Rzeczywisty znak śmierci, o którym rozmawiamy w hospicjum wszystkim naszym pacjentom i rodzinom, nazywamy wizjami. faktycznie się dzieje”.

„Zwykle na kilka tygodni przed śmiercią umierający zaczyna widzieć zmarłych krewnych, bliskich, przyjaciół lub zwierzęta domowe”. „Czasami dzieje się to we śnie, ale zwykle dzieje się to w czasie rzeczywistym. To, co ludzie widzą, zwykle sprawia, że ​​czują się znacznie spokojniejsi i bezpieczni przed śmiercią”.

Po takim oświadczeniu wielu zaczęło pisać komentarze, że faktycznie dzieje się coś niewyobrażalnego. Jeden z użytkowników powiedział: Kiedy umierał mój dziadek, powiedział: „Moja rodzina jest tutaj”, a ja powiedziałem: „Tak, jesteśmy tutaj”, a on odpowiedział: „Nie, nie wy”.

Drugi użytkownik podzielił się: „Moja matka zmagała się ze śmiercią. Powiedziałem jej, że w jej ostatnich dniach, kiedy zobaczysz swoją babcię, weź ją za rękę. Odpowiedziała: Już ją widziałam i kazałam jej odejść!”. Omal nie umarłam przy porodzie i zobaczyłam moją babcię”, napisała inna kobieta, „stała na tęczowym polu i powiedziała, że ​​jest obok mojego dziecka. Przeżyłam, ale moje dziecko nie”.

Być może wielka kosmiczna prawda absolutna jest taka, że ​​nic nigdy nie umiera, tylko zmienia formę energii. Śmierć jest tylko rozszerzeniem znacznie większej świadomości.

Źródło: InneMedium.pl

17

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Vici 08.04.2022 10:56

    Przedłużenie artykułu:
    Zatem nie bójcie się, umierać w czasach depopulacji, gdy śmierć staje się zjawiskiem tak codzienym!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.