Co jeszcze jest w tych szczepionkach?

Opublikowano: 20.10.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2199

Jakiś czas temu opisaliśmy na bazie wyników badań niezależnych naukowców, co jeszcze jest masowo podawane w szczepionkach na CIVOD-19. Podaliśmy, że zidentyfikowano we krwi badanych ludzi i fiolkach szczepionek magnetyczne nanodyski, które z czasem zaczęły łączyć się i tworzyć przewody oraz inne struktury. Zaprezentowaliśmy też przykłady tej technologii w skali normalnej i nano, wskazując na naukowe aspekty tych samo tworzących się struktur.

Po dwóch tygodniach ten aspekt niezależnych badań nieco się krystalizuje. W programie „The Stew Peters Show”, Karen Kingston omówiła patenty związane z produkcją nanodysków, które pierwotnie miały być wykorzystywane do zastosowań medycznych w leczeniu raka kości, a teraz znalazły się w szczepionkach. Patent US2010/0216804A1 omawia produkcję biokompatybilnych magnetycznych nanodysków, a patent US2012/0265001A1 pokazuje medyczne zastosowania dla tych rozwiązań.

Te dyski, jak podało MIT, mogą być wykorzystywane do powlekania neuronów i zdalnego ich stymulowania poprzez zewnętrzne pole magnetyczne. „Dyski te, które mają średnicę setek nanometrów, gdy nie są stosowane zewnętrzne pola magnetyczne zawierają konfigurację wirową spinów atomowych. To sprawia, że ​​cząstki zachowują się tak, jakby w ogóle nie były magnetyczne, co czyni je wyjątkowo stabilnymi w roztworach. Kiedy te dyski są poddawane działaniu bardzo słabego, zmiennego pola magnetycznego o wartości kilku militesli, o niskiej częstotliwości zaledwie kilku herców, przechodzą w stan, w którym spiny wewnętrzne są wyrównane w płaszczyźnie dysku. Dzięki temu te nanodyski działają jak dźwignie — poruszają się w górę i w dół zgodnie z kierunkiem pola. […] Oznacza to, że w dowolnym miejscu układu nerwowego, gdzie komórki są wrażliwe na siły mechaniczne, a jest to w zasadzie każdy narząd, możemy teraz modulować funkcję tego narządu”. To przybliża naukę o krok do celu jakim jest medycyna bioelektroniczna, która może zapewnić stymulację na poziomie poszczególnych narządów lub części ciała, bez potrzeby stosowania leków lub elektrod. Prace były wspierane przez DARPA Agencję Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony USA, Narodowy Instytut Zdrowia Psychicznego, Departament Obrony, Biuro Badań Naukowych Sił Powietrznych oraz National Defense Science and Engineering Graduate Fellowship” – poinformowano w artykule MIT.

Odnosząc się do kabli powstających w ciałach osób, które przyjęły szczepienia to są to najprawdopodobniej „nanogeneratory strumieniowe w kształcie włókna” tzw. (FFNG). World Economic Forum poświęciło temu zagadnieniu artykuł w 2017 roku, zaznaczając, że rozsiane po ciele nanorurki węglowe będą zbierały energię elektryczną, która ma napędzać urządzenia mobilne. Te nanorurki będą głównie znajdowały się w żyłach absorbując energię z krwi.

„To naprawdę nowoczesne doświadczenie: tracić moc baterii w urządzeniu mobilnym i desperacko szukać źródła prądu. Ale co by było, gdyby to źródło płynęło w twoich żyłach? Zespół naukowców stara się okiełznać tę moc z naszych własnych ciał, używając generatorów mocy umieszczanych w krwioobiegu” – napisano w artykule WEF.

Element podane do krwiobiegu mogą więc być elementami samo tworzących się struktur odpowiedzialnych za agregowanie energii z ciała, by stymulować neurony do odpowiedniej pracy, w efekcie wpływając nie tylko na zachowanie się narządów ale również na zmiany zachowań co pokazały badania z maja 2021 roku dotyczące “magnetycznego” białka zdolnego do zdalnego kontrolowania zachowań poprzez wypuszczanie neuroprzekaźników. Jak podały inne badania takie stymulacje mogą też modyfikować ludzki umysł, osądy moralne itd.

Ciała zaszczepionych są tym samym wysycane elementami telemedycznymi o szerokim spektrum zastosowań otwierając możliwość łączenia systemów telekomunikacyjnych z ludzką biologią co ma być głównym produktem napędowym gospodarek do 2040 roku – elementem ery postindustrialnej.

To zjawisko opisaliśmy szeroko w książce „Tech. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego”, gdzie wraz z pogłębiającą się erą postindustrialną człowiek stanie się hardwarem dla zewnętrznie podawanego przez systemy sztucznej inteligencji software.

Wygląda na to, że szczepienia budują nadbudowę elektroniczną w ciałach ludzi, która bez ich wiedzy powoli zacznie przejmować nad nimi kontrolę.

Na podstawie: Modernatx.com, News.MIT.edu, WEForum.org
Źródło: PrisonPlanet.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 44 , średnia ocena wartości wpisu: 4,64 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.