Co było żartem z okazji Prima Aprilis?

Opublikowano: 02.04.2023 | Kategorie: Komunikaty, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3659

Czy papier toaletowy zostanie zakazany w UE? Czy kosmici wylądowali w Bombaju? Czy człowiek zaraził się od drzewa grzybem? Wśród tych informacji jest jedna fałszywa – wymyślony żart na Prima Aprilis.

Oczywiście mowa o kosmitach, którzy wylądowali w Bombaju i ostrzegli przed Wielkim Resetem i fałszywą inwazją UFO, którą to wiadomość rzekomo kazano nam zablokować pod pretekstem bezpieczeństwa państwa.

Pozostałe informacje nie były zamierzonymi żartami, nawet jeśli na takie wyglądały.

Z drugiej strony rzeczywistość potrafi zaskoczyć niespodziewanymi scenariuszami. W ubiegłym roku żartem były informacje o demonstracjach w obronie „Wolnych Mediów”, a kilka tygodni później ABW nas zablokowała i niektórzy protestowali, choć tylko online i pisząc listy do różnych organów. Kto wie, czy wkrótce nie spełni się teoria spiskowa o projekcie Blue Beam?

Wiem co najmniej o jednej osobie, która nabrała się na mój żart — przyznała, że nie spojrzała w kalendarz.

Maurycy Hawranek
Admin WolneMedia.net


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. adambiernacki 02.04.2023 07:29

  Cywilizacja łacińska sięgnęła dna i właśnie dokonuje odwiertu.

 2. Szurnięty Mędrzec 02.04.2023 11:57

  200 lat temu nowy rok był obchodzony 1 kwietnia (albo na przełomie lutego i marca, nadal trwa ustalanie jak to było) , panie Admin. Wtedy wprowadzono nowy rok w 25 grudnia, który zaczęli obchodzić mieszczanie. Mieszkancy wsi nadal obchodzili nowy rok jak przodkowie, czyli na przełomie marca i kwietnia. Mieszczanie śmiali się zeczwyczaju wsi i oblewali wieśniaków wodą

  Żródło https://ericdubay.wordpress.com/2018/07/04/santa-claus-the-magic-mushroom/

  Proszę sobie wspomnieć nazwy czterech ostatnich miesięcy po angielsku, brzmią one sep, oct, nov, dec czyli 7, 8, 9 i dec czyli 10

 3. Admin WM 02.04.2023 12:36

  Według mnie nowy rok powinien być obchodzony w 1 dzień wiosny. O obchodzeniu go 1 kwietnia nie słyszałem, ale jest to ciekawe w kontekście uruchomienia portalu WM tego właśnie dnia.

 4. kufel10 02.04.2023 14:02

  Papier do wycierania oczywiście powinien być w tym bantustanie niedostępny – rzyć się myje i suszy a nie rozmazuje od krzyża do pępka, brak higieny jest u was wyczuwalny na kazdym kroku.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.