Clinton zachwyca się „marszami kobiet” przeciw Trumpowi

Opublikowano: 23.01.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 661

Hillary Clinton zachwyca się „marszami kobiet” przeciwko Trumpowi. Upust swoim emocjom daje w sieciach społecznościowych, publikując zdjęcia z manifestacji.

Największa z nich odbyła się w wczoraj w Waszyngtonie dzień po ceremonii zaprzysiężeniu nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Była przywódczyni Demokratów nie ukrywa swojej złości i zauważa, że wielu ludzi ma podobne poglądy, jak ona.

Seria protestów w Stanach Zjednoczonych i na świecie odbyła się dzień po uroczystości oficjalnego wprowadzenia Donalda Trumpa na prezydenta.

„Mam nadzieję, że inni są zadowoleni, tak jak ja” – pisze Hillary na “Twitterze”.

Największa akcja odbyła się w Waszyngtonie. Wzięło w niej udział setki tysięcy ludzi, a także wiele wybitnych gwiazd Hollywood i muzyki. Nowy prezydent wydawał się być nieco zakłopotany masowymi protestami. Dodał, iż miał wrażenie, że wybory zakończyły się dopiero wczoraj.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. rumcajs 23.01.2017 11:32

  Za swoja butę, i brak rozumu ta pani może zapłacic wiezieniem… Mając tyle “za uszami” powinna siedziec cicho, i nie draznić Trumpa. Wkurzony, może nakazac wszczęcie przeciwko niej dochodzeń, a lista jest długa…
  Jak pokazuje to co sie dzieje w USA, u nas, i na Węgrzech, lewacto nie może pogodzic sie ze strata władzy, ochrzcili sie nowa arystokracja, której ta władza dana jest od BOGA….

 2. Kaczor3333 23.01.2017 13:15

  Mam nadzieję że to nie koniec ucierania nosów lewa kom.

 3. agama 23.01.2017 13:44
 4. lboo 23.01.2017 19:32

  @aisata: “Jak każdy kraj będzie chciał być FIRST, jak państwa będą brać się za „łby”, jak będą walczyć o swoje interesy kosztem słabszych.”

  Właśnie chyba zanegowałeś niechcący podstawę współczesnego systemu ekonomicznego.

  “sposób prowadzenia polityki, polegający na braku jakiegokolwiek szacunku do przeciwnika politycznego, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone”

  Jeśli tak ma być za Trumpa to znaczy że w polityce USA nic się nie zmieni.

 5. belfanior 24.01.2017 06:41

  @atos

  “Dwa , wizjonerem zostań jak wiesz z góry co Trump zrobi !!!!! Skomlesz jak cała zlodziejska unia.”

  …Czlowieku…miejze troche klasy!

 6. kudlaty72 24.01.2017 19:37

  Ja sobie kombinuję tak:
  -jeśli Trump (pod presją oczywiście wiadomo kogo) zdecyduje się na rozwój wewnętrzny,wprowadzi karę za przenoszenie produkcji do Mozambiku to wzrosnie popyt wewnętrzny na kredyt.Jeśli wzrośnie popyt na kredyt to żydowskie banki będą miały zapewniony zysk i dolar zostanie stabilny jakiś czas co odsunie widmo zwałki na giełdach w tym naszej GPW.Co mnie akurat niezmiernie cieszy.

 7. lboo 24.01.2017 20:35

  @kudlaty72: “-jeśli Trump (pod presją oczywiście wiadomo kogo) zdecyduje się na rozwój wewnętrzny”

  Jeżeli będzie działał pod wpływem tej presji, to trudno mówić że cokolwiek zdecyduje. Jeśli zakładasz że ową presję tworzą ci sami którzy sterowali Obama, to nic nie powinno się zmienić. Jeśli natomiast założyć że presje na Trumpa tworzą inne środowiska, to zapewne mają inne cele i metody działania. A więc zmieni, się ale beneficjentem będzie kto inny.
  Moim zdaniem sprawa jest grubsza. Obecny system finansowy i gospodarczy jest na granicy upadku. Środowisko naturalne już jest tak zdegradowanie że nie jest w stanie wytrzymać dłużej takiego kierunku rozwoju cywilizacji. I teraz USA zużywa najwięcej zasobów, potem Europa zachodnia. Dlatego najskuteczniejsze rozwiązanie jest chyba oczywiste.

 8. kudlaty72 25.01.2017 04:04

  @lboo
  Przedostatnie piętro tego bajzlu ma rózne interesy i niekoniecznie spójne.Zakładam,że politykę przejmą inne (oczywiście również wiadomego wyznania) grupy interesów.Jeśli zapewnią spokojną ścieżkę przepływu dolara z drukarni do banków komercyjnych ,a potem do korporacji to widmo zwałki oddali się w mojej skromnej ocenie na jakiś czas.Mamy ładną hossę na GPW i szkoda byłoby ją przerywać.
  Oczywiście w dalszej perspektywie to musi się zawalić.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.