Ciemnoskórzy modele na reklamach dla Polaków. Przypadek czy celowe działanie?

Opublikowano: 17.04.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Ciemnoskórzy modele na reklamach dla Polaków. Przypadek czy celowe działanie?

Liczba wyświetleń wpisu: 369

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Śmiercionośne technologie wokół nas – 3

Śmiercionośne technologie wokół nas – 2

Śmiercionośne technologie wokół nas – 11
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o

Meritum, przesłanie filmiku słuszne., jednak forma klasyczna, tzn. zgodna z ciągle święta zasadą poprawności politycznej. Mianowicie za żadne skarby nie wymawiamy neutralnego przecież słówka “murzyn”. Pada co prawda określenie “mulat”, ale zapewne tylko dlatego, iż nie “ukuto” jak dotąd poprawniejszej, w każdym calu europejskiej nazwy.
Obawa?
Przed czym?

pl Polski
X