„Ciemna materia” pochłonęła torpedę w Oceanie Spokojnym

Opublikowano: 09.10.2019 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 72

Były pilot Sił Powietrznych USA opowiedział o połkniętej przez „ciemną materię” torpedzie na Oceanie Spokojnym. Wcześniej pilot bezskutecznie próbował przechwycić niezidentyfikowany obiekt latający nad Oceanem Spokojnym.

Były amerykański pilot David Fravor ujawnił nowe szczegóły dotyczące swojego spotkania z niezidentyfikowanym obiektem latającym. Incydent miał miejsce w 2004 roku, ale pilot do tej pory nie był w stanie znaleźć przekonujących wyjaśnień tego, co się stało.

Według byłego pilota podczas ćwiczeń na Oceanie Spokojnym, 160 kilometrów od San Diego, z wody wyłoniła się nieznana „lodowa masa” lub „ciemna materia”. Naoczny świadek opisuje ją jako bezkształtny i niezwykle mobilny obiekt. Sceptycy pospiesznie zasugerowali, że dowódca zobaczył zwykły okręt podwodny, ​​ale on sam kategorycznie nie zgodził się z takimi wnioskami.

„To nie był okręt podwodny; ten, kto widział go wcześniej, nie pomyli go z niczym innym. To duży obiekt o okrągłym kształcie, który wyłonił się z głębin” – powiedział Fravor.

Niezrozumiała „ciemna materia” nie tylko pojawiła się na powierzchni oceanu, ale także rzekomo zdołała opanować torpedę, którą po prostu wessała w środek masy, wspomina pilot w wywiadzie dla „Daily Star”.

Niezidentyfikowany obiekt zniknął tak szybko, jak się pojawił. Według byłego dowódcy myśliwca nie tylko on był świadkiem tego niezwykłego zjawiska, ale także nurek, który w tym momencie pracował z torpedą w wodzie.

Po raz pierwszy o tym incydencie poinformowano w 2017 roku. Potem okazało się, że para myśliwców, z których jeden był pilotowany przez Davida Fravora, otrzymała rozkaz przechwycenia niezidentyfikowanego celu powietrznego w obszarze ćwiczeń na Pacyfiku w pobliżu San Diego.

Po przybyciu w wyznaczony obszar pilot rzekomo zobaczył nieznany wirujący obiekt unoszący się na wysokości 24 kilometrów nad ziemią. Według dowódcy amerykańskiego samolotu był on zdumiony prędkością, jaką mógł rozwinąć nieznany obiekt. Jednak według Fravora, gdy tylko zaczął się zniżać, obiekt zaczął zmierzać w kierunku myśliwca, ale potem nagle zniknął.

Na podstawie: DailyStar.co.uk
Źródło: pl.SPutnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o