Ciche dyskoteki za głośne dla mieszkańców

Opublikowano: 06.12.2018 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2565

Przyszłość cichych dyskotek w Edynburgu zagrożona. Paradoksalnie są za głośne. Mieszkańcy skarżą się władzom miasta na zorganizowane grupy, które na ulicach tańczą ze słuchawkami na uszach. Przeszkadza im to, że imprezowicze zbyt głośno nucą piosenki, których słuchają.

W mieści funkcjonuje kilka firm, które oferują taką rozrywkę. Głównie korzystają z nich uczestnicy wieczorów panieńskich i kawalerskich. Okazuje się jednak, że paradoksalnie ciche dyskoteki są za głośnie.

Rozbawieni uczestnicy takich zabaw spontanicznie – często fałszując – nucą utwory, które słyszą w słuchawkach. Ponieważ nieświadomi są własnych głosów pojawia się prawdziwa kakofonia. To ona przyprawia mieszkańców Edynburga o zawrót głowy.

Szczególnie jest to uciążliwe podczas festiwalu, który co roku odbywa się w stolicy Szkocji. Do władz miasta skierowano już wiele skarg i przyszłość cichych dyskotek stanęła pod znakiem zapytania. Jak zauważają komentatorzy, prawo czasami bywa ślepe, ale nie głuche.

Źródło: Cooltura24.co.uk


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.