Cicha noc… bo godzina policyjna

Opublikowano: 21.12.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1457

W Nowy Rok Polaków czeka wyjątkowo cicha noc i to bynajmniej nie ze względu na świąteczną atmosferę, teksty kolęd i czas zadumy. Po prostu rząd uznał, że nie ma powodów do zabawy. Raz, że to czego doświadczyliśmy w 2020 r. przejdzie z nami na kolejny rok, przynajmniej do końca zimy, więc de facto nie ma czego świętować, a dwa, że lepiej nie ryzykować trzeciej fali zarażeń i wykazać się solidarnością społeczną, odpowiedzialnością narodową, dojrzałością patriotyczną i wielką kwarantanną ojczyźnianą, która nie niesie za sobą kolejnego ustawowego zamknięcia nas w domach, lecz funkcjonariusze policji mają dopilnować, abyśmy jednak tam zostali. Przynajmniej w noc sylwestrową. I choć jest to bezprawne oraz narusza wszelkie procedury, bowiem powinno zostać wprowadzone ustawą, którą poprzedzi ogłoszenie stanu wyjątkowego, a sama Konstytucja RP w Art. 52 każdemu zapewnia wolność poruszania się po terytorium Polski oraz wybór miejsca pobytu i zamieszkania, to przecież prawo nie obchodzi tych, którzy je stanowią. Ono jest dla nas – zwykłych zjadaczy misek ryżu.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.