„Cicha broń dla cichych wojen” – instrukcja NWO?

Opublikowano: 02.03.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3324

To, że jesteśmy w trakcie globalnej, wielopłaszczyznowej transformacji, widać już w zasadzie we wszystkich sferach życia. Plan tej światowej metamorfozy, może sobie liczyć już kilkadziesiąt lat.

Dokument o nazwie „Cicha broń dla cichych wojen”, miał powstać w maju 1979 roku. Przypadkowo został znaleziony w lipcu 1986 roku, przez pracownika koncernu lotniczego Boeing. Krąży pogłoska, że został on jednak zaakceptowany już w 1954 roku, podczas pierwszego spotkania Grupy Bilderberg.

Zawiera on kilkadziesiąt instrukcji globalnej inżynierii społecznej, wprowadzanych sukcesywnie od dawna, co każdy w miarę uważny obserwator rzeczywistości zapewne zauważy, gdy zacznie czytać punkt po punkcie to, na czym skupia się ten „atlas NWO”.

Oto, co wchodzi w skład „Cichej broni dla cichych wojen”:

– Wywoływanie chaosu w społeczeństwie.

– Odwracanie uwagi ludzi od spraw ważnych i prawdziwych, na rzecz zainteresowania sprawami błahymi.

– Propagowanie dziecinnego stylu życia opartego na infantylnym poziomie rozrywki ludzi dorosłych.

– Kontrolowanie informacji emitowanych w mediach głównego nurtu.

– „Karmienie” ludzkich umysłów medialnym chłamem i treściami pełnymi przemocy i seksu.

– Promowanie spożywania alkoholu, palenia papierosów i spożywania narkotyków.

– Połączenie kodu produktów i pasków cenowych na opakowaniach ze zidentyfikowanym za pomocą karty płatniczej konsumentem.

– Niszczenie wzajemnego zaufania wśród bliźnich, wprowadzanie podziałów między ludźmi, hierarchii ważnych i ważniejszych.

– Więzienie ludzi w trybach niewolniczej pracy – społeczeństwo ciągle zajęte pracą, przesiadujące w korporacjach, bez czasu i szans na życie osobiste, całkowicie oddane służbowym obowiązkom, nie potrafi myśleć o życiu pozazawodowym.

– Stwarzanie sztucznych problemów i oferowanie „skutecznych” rozwiązań na ich pozbycie się.

– Budowanie modelu państwa, w którym władza ma oficjalnie wspierać, pomagać, dotować, a w rzeczywistości głównie kontrolować obywateli.

– Promowanie ideologii LGBTQ+.

– Propagowanie zachowań prowadzących do zniszczenia instytucji małżeństwa i rodziny.

– Wprowadzenie kontroli urodzeń na wzór chińskiej polityki jednego dziecka.

– Ustanowienie dobrowolnej decyzji o eutanazji i dopuszczenie do obrotu „pigułki śmierci”.

– Ograniczenie dostępu do opieki medycznej poprzez likwidację prywatnych gabinetów lekarskich, wprowadzenie odpłatności za leczenie państwowe, kontrolę nad wydawaniem leków i wprowadzenie zakazu stosowania alternatywnych metod leczenia.

– Przymusowe zamykanie ludzi z psychicznymi dysfunkcjami w szpitalach psychiatrycznych oraz podkreślanie skuteczności leków psychotropowych.

– Aborcja na życzenie opłacana z pieniędzy podatników.

– Reforma edukacji mająca na celu jak największe ogłupienie społeczeństwa. Dzieci mają spędzać więcej czasu w szkole, lecz sam poziom edukacji musi ulec osłabieniu: „Kształcenie oferowane klasie niższej musi być najgorszej jakości. Musi powstać bariera ignorancji, izolująca gorszą klasę od najwyższej, pozostająca niezrozumiała dla niższej klasy. Z takim początkowym upośledzeniem, nawet mądre osoby mają niewielką, jeśli w ogóle, nadzieję na wyrwanie się z przydzielonego im miejsca w życiu”.

– Trzymanie młodych ludzi z dala od prawdziwej matematyki, ekonomii, prawa i prawdziwej historii.

– Zniszczenie klasy średniej, która stanowi największe zagrożenie dla klasy najwyższej.

– Fałszowanie wyników badań naukowych i popularyzowanie szczepionek.

– Ignorowanie opinii publicznej.

– Analizowanie zapisów rozmów telefonicznych, wiadomości elektronicznych i wszelkich interakcji w mediach społecznościowych.

– Udostępnianie obywatelom możliwości zaciągnięcia szybkiej pożyczki lub kredytu przy zachowaniu niskiej płacy (konieczność utrzymywania niskich zarobków).

– Doprowadzenie do upadku walut.

– Uproszczenie komputerowego oprogramowania tak, aby każdy miał dostęp do komputera, by „System” mógł przejąć władzę i kontrolę nad wszystkimi.

-Zatruwanie wody, powietrza, gleby, żywności, kosmetyków itp.

Nietrudno dostrzec, że wszystkie wyżej wymienione punkty, są od dawna konsekwentnie realizowane. Dokładne przeanalizowanie tej listy może uświadomić każdemu, jak wypaczony jest obraz postrzeganej przez nas rzeczywistości, jeśli nie jesteśmy w gronie tych, którzy kontrolują procesy wdrażania całości tej instrukcji.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 25 , średnia ocena wartości wpisu: 4,72 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. radical3dom 02.03.2021 19:58

    – Uproszczenie komputerowego oprogramowania tak, aby każdy miał dostęp do komputera, by „System” mógł przejąć władzę i kontrolę nad wszystkimi.

    – Wprowadzenie kontroli urodzeń na wzór chińskiej polityki jednego dziecka.

    – Analizowanie zapisów rozmów telefonicznych, wiadomości elektronicznych i wszelkich interakcji w mediach społecznościowych.

    to w 1954 roku?? Hmm, to wszystko już wiadomo od dawna dla mnie przynajmniej od 2007 roku. Kiedy w końcu dowiem się jakie jest na to lekarstwo??

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.