To ciało ma 800 mln lat a nie 800 lat

Opublikowano: 26.05.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 895

Dwa odcinki podcastu równocześnie z powodu kontrowersji dotyczącej szacowania wieku znaleziska. Okazało się, że media na całym świecie błędnie przetłumaczyły tytuł artykułu rosyjskiego dziennikarza z „800 milionów lat” na „800 lat”. Autor wielokrotnie zwracał uwagę na błąd w tłumaczeniu, ale bezskutecznie. Czyżby chodziło o wyciszenie odkrycia, bo trzeba by napisać historię ludzkości od nowa?

Tutaj wyjaśnienie wątpliwości wokół datowania znaleziska.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.