CIA zmniejsza liczbę agentów w Iraku

Opublikowano: 07.06.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 340

Amerykańska Centralna Agencja Wywiadowcza zmniejsza liczbę swoich agentów w Iraku. Jak donosi “The Wall Street Journal” powołując się na źródło w amerykańskim rządzie, Bagdad dąży do umocnienia swojej suwerenności po wyprowadzeniu amerykańskich wojsk z Iraku. W związku z tym planowane jest zmniejszenie liczby agentów w tym kraju o 60%.

Zwolennicy tej propozycji uważają, że Al- Kaida w Iraku nie stanowi już bezpośredniego zagrożenia dla USA i umożliwi to CIA rozszerzenie swojej działalności w takich krajach jak Jemen, gdzie w ostatnim czasie umocniła się pozycja grup terrorystycznych.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Jac 07.06.2012 13:14

  trzeba gonić króliczka

 2. Jac 07.06.2012 13:15

  którego się wcześniej wychodowało 😛

 3. bXXs 07.06.2012 13:16

  Zmniejszając o 60% liczbę agentów CIA zmniejszają o 90% liczbę agentów Al- Kaidy :). Jestem pewnien ze Syjonistyczna Ameryka ma nowe pomysly na terror. Byc może podwodne, nuklearne eksplozje u wybrzeży tworzące tsunami, lub tworzenie pendemii i przymusu szczepień “ochronnych” jest jednym z tych pomysłów.

 4. monsternik 07.06.2012 14:17

  Dobra nikt nie jest głupi z iraku przerzucają ich do syri i iranu teraz tam są potrzebni by siać rerror

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.