CIA odtajniła raport o orientacji seksualnej Hitlera

Opublikowano: 17.10.2018 | Kategorie: Polityka, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3518

Przywódca nazistowskich Niemiec Adolf Hitler miał skłonności sadomasochistyczne, a także łączył w sobie orientacje homoseksualną i heteroseksualną, czytamy w odtajnionym raporcie CIA o życiu Führera.

Raport składający się z 70 stron został opracowany w 1943 roku przez antropologa Henryka Fielda dla Biura Służb Strategicznych USA, poprzednika CIA. Opiera się na badaniu Ernsta Sedgwicka Hanfstaengla, bliskiego przyjaciela Hitlera w latach 1920.—1930., który następnie wyemigrował do Stanów Zjednoczonych.

Według raportu Hitler miał „sadomasochistyczne skłonności z tendencją do homoseksualizmu w młodości”. Ponadto Hitler miał pociąg seksualny do swojego przyszłego zastępcy Rudolfa Hessa po ich wspólnym pobycie w więzieniu w latach 1920. Hess, według raportu, był homoseksualistą i miał przydomek „Fraulein Anna” za swój „zwyczaj przebierania się w damskie ubrania”.

Ponadto w raporcie czytamy, że ​​Hitler doświadczał „estetycznej przyjemności z obserwowania młodych chłopców”. Stwierdzono, że jako młody artysta w latach 1910 do 1913 mieszkał w męskim pensjonacie w Wiedniu, który „cieszył się reputacją miejsca, gdzie starsi mężczyźni przychodzili w poszukiwaniu młodych”.

Niemniej jednak raport podkreśla, że ​​przez całe życie łączyła się w nim podwójna orientacja seksualna.

“Jego życie seksualne jest podwójne, podobnie jak jego polityczne poglądy, jest jednocześnie homoseksualistą i heteroseksualistą, socjalistą i żarliwym nazistą, mężczyzną i kobietą” — czytamy w raporcie.

Oprócz faktów o życiu seksualnym Hitlera raport zawiera również informacje na temat jego dzieciństwa, edukacji, ulubionego jedzenia, muzyki i innych nawyków.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Dorian Gray 17.10.2018 14:34

    Słowem , prawdziwy do bólu dzisiejszy Europejczyk, wzór do naśladowania dla Unii.
    Czy to nie dziwne ,że twórca nazizmu miał takie same gusta jak twórca komunizmu Lenin. Cóż, tańcowały dwa pedały. Na grobie cywilizacji.

  2. jasoncruzoe 18.10.2018 10:00

    Czy jest coś w tym że Hitler i Stalin wychowywali się bez ojców, a matki poświęcały im wiele troski. Napoleon podobnie choć jego ojciec gdzieś tam się przewijał.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.