Chorzy psychicznie będą służyć w armii USA

Opublikowano: 14.11.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 8

W Stanach Zjednoczonych zniesiono zakaz poboru do wojska rekrutów z problemami psychicznymi – pisze “USA Today”.

Gazeta pisze, że amerykańska armia będzie mogła odtąd przyjmować w swoje szeregi osoby, które zajmują się samookaleczaniem, cierpią na bipolarne zaburzenia psychiczne, depresje, alkoholizm, czy też narkomanię.

Według danych amerykańskiej gazety decyzja ma związek z planowanym poborem 80 tys. rekrutów do września 2018 roku.

W 2009 roku USA wprowadziły zakaz poboru do wojska osób z zaburzeniami psychicznymi w związku z przypadkami samobójstw.

Zdjęcie: The U.S. Army
Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

11
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MakSym
Użytkownik
MakSym

No to za wiele się nie zmieni – ogólnie trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby służyć temu syfowi nazywanemu USA.

polach
Użytkownik
polach

Szykują się ewidentnie na wojnę z której i tak ludzie wracają już z urazami psychicznymi jak się naoglądają śmierci, albo już nie wracają.

MakSym
Użytkownik
MakSym

To właśnie najlepsza forma samonauczania albo doboru naturalnego. :-)

skyhigh
Użytkownik
skyhigh

bawią się w wojnę za nasze pieniądze skur.

replikant3d
Użytkownik

No proszę jednak można pozbywać się chorych inaczej..a jakie to humanitarne…i tak pełno tam świrów. Widocznie doszli do wniosku że nie ma sensu tego ukrywać…

Krokodylowy
Użytkownik
Krokodylowy

Jak to się pięknie zgrywa z newsem z przed kilku tygodni o powoływaniu do służby emerytowanych pilotów. Swoją drogą Hitler by się nie powstydził takiego rozwiązywania kwestii chorych psychicznie. Materiał w sam raz na mięso armatnie. Czekam jeszcze na pomysł wcielania do służby więźniów w zamian za skrócenie wyroków, choć ten numer chyba nie przejdzie w kraju, gdzie zakłady penitencjarne są sprywatyzowane. Za dużo więziennych lewiatanów by piszczało.

Wiwo
Użytkownik
Wiwo

Brak słów przecież taki człowiek się nie nadaje do słóżby.

Fenix
Użytkownik
Fenix

Śmierć nie jest problemem, problemem jest wymuszenie zabijania się nawzajem na rozkaz władzy sprawowanej zazwyczaj chorych psychicznie .
Popieram własny wybór , eutanazja na własne życzenie, bez rokowań przywrócenia zdrowia .
Popieram własny wybór kobiety do urodzenia zdrowego dziecka .

BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

Gorzej, że nikt nie zwraca uwagi na stan psychiczny dowództwa.

Fenix
Użytkownik
Fenix

@ BrutulloF1 , prawda.

gajowy
Użytkownik
gajowy

“Urazy psychiczne” pośród wracających z “misji” mają też kucharze, którzy widzieli krew tylko z rąbanki. Już dawno temu zorientowano się że ekspozycja na Uran powoduje ostre patologie w mózgu. Uran jest jeszcze gorszy od rtęci – tej od choroby “szalonych kapeluszników”. I to nie chodzi o promieniotwórczość tylko chemiczną toksyczność samego (nawet tego niepromieniotwórczego) pierwiastka. USA rozrzuciło tony zuborzonego Uranu na terenie Iraku.