Choroba Alzheimera i aluminium

Opublikowano: 09.07.2017 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 462

Oprócz rtęci i wielu innych metalicznych zanieczyszczeń, w szczepionkach znajdują się duże dawki związków aluminium, które są dodawane jako adiuwanty w celu wzmocnienia odpowiedzi immunologicznej. Dawki aluminium kilkadziesiąt razy przekraczają te uznane za bezpieczne dla dorosłego człowieka przez FDA.

Setki badań naukowych wskazują na neurotoksyczne działanie aluminium, które jest synergicznie wzmacniane przez rtęć. To działanie przyczynia się do rozwoju u dzieci encefalopatii poszczepiennej, zwanej popularnie autyzmem; choć neurotoksycznych czynników w szczepionkach jest znacznie więcej.

Już w latach 1980 pojawiła się hipoteza, że aluminium jest ważnym czynnikiem patogennym w chorobie Alzheimera, gdyż znaleziono duże złogi tego metalu w mózgach chorych osób. Aluminium wywołuje chroniczny stan zapalny mózgu, będący oznaką choroby Alzheimera. Przez ponad 30 lat zakumulowało się wiele dowodów potwierdzających tę tezę. Dziś została ona wielokrotnie potwierdzona.

Podsumowująca publikacja z czerwca 2017 na ten temat podkreśla dominującą rolę aluminium w etiologii choroby Alzheimera. Autor postuluje, że unikanie i eliminacja aluminium z organizmu mogłyby zapobiec większości przypadków tej choroby.

Na pewno trzeba unikać naczyń aluminiowych, produktów spożywczych i kosmetycznych zawierających aluminium (znajduje się w niektórych kremach, w antyperspirantach, lekach etc.). Trzeba też unikać wszelkich szczepionek z tym metalem (czyli większości). Od dawna uważa się, że częste szczepienia przyczyniają się do powstania choroby Alzheimera.

Można w sposób naturalny usuwać aluminium z wody i organizmu np. przy użyciu wody krzemionkowej (patrz TUTAJ), czy ziół bogatych w krzemionkę (skrzyp, pokrzywa, podbiał). Woda Slotwinka (z Krynicy) też jest wodą krzemionkową.

Choroba Alzheimera w wielu aspektach, także w etiologii i mechanizmach powstawania, przypomina autyzm dziecięcy. W obu przypadkach toksyczne szczepienia są jednym z głównych czynników patogennych.

Autorstwo: prof. Maria Dorota Majewska
Na podstawie: Content.iospress.com
Źródło: Wolna-Polska.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.