Chiny rozbudowują arsenał nuklearny

Opublikowano: 11.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 764

Analizy zdjęć satelitarnych, o których pisze The Wall Street Journal, informują o przyspieszeniu rozbudowy arsenału nuklearnego Chin. Chińczycy wierzą, że silniejszy arsenał nuklearny jest dobrym i skutecznym sposobem na utwierdzenie swojej pozycji na arenie międzynarodowej. Co dokładnie zwróciło uwagę analityków? Jest to seria dokładnych, rozmieszczonych w czasie zdjęć satelitarnych. W tym roku, Chińczycy intensywnie pracują nad ponad setką podejrzanych silosów rakietowych w zachodnich regionie kraju, które zdolne są do przechowywania pocisków jądrowych umożliwiających uderzenie między innymi w USA.

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Adalb 12.04.2022 05:25

    Po RF przyjdzie teraz kolej na ChRLd , pod byle jakim pretekstem zostaną sprowokowane do ataku i wówczas cały “wolny świat” bedzie mógł zrobić to co robi obecnie z RF na ua. Wall Street już daje pierwsze sygnały.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.