Konfrontacja na Morzu Południowochińskim

Opublikowano: 22.03.2016 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Konfrontacja na Morzu Południowochińskim

Liczba wyświetleń: 546

Okręty chińskiej marynarki wojennej zajęły Atol Jacksona w dysputowanych wodach przy Wyspach Spratley, na Morzu Południowochińskim. A teraz floty z USA, Indii i Japonii płyną na Filipiny w celu przeprowadzenia ćwiczeń wojskowych i Chiny robią się nerwowe. Czyli mamy ciąg dalszy nakręcającej się spirali napięć na Morzu Południowochińskim.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. enor 22.03.2016 16:07

    Brawo tak trzymać, lejcie zasrane usa

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.