Chiny od lat szykują się na wielką wojnę

Opublikowano: 20.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 544

Chiny przygotowują się do ataku na Tajwan. Czy Polska musi uważać na Chiny? Jak zwiększyły się wydatki na wojsko w Chinach. Czy Chiny przygotowują się do wojny? Kiedy rozpocznie się atak? Gospodarka w Chinach stawia na przemysł zbrojeniowy?

6

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 20.11.2022 11:17

    A USA w ogóle! W ogóle DARPA to tak dla żartów prowadzi różne projekty o wyrafinowanym zabijaniu? Tak dla jaj sobie przynajmniej rad do roku atakują jakiś kraj i zupełnie bez celu utrzymują ponad 160 baz wojskowych na całym świecie 😀

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.