Chiny budują bazę na Księżycu

Opublikowano: 07.09.2018 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Chiny budują bazę na Księżycu

Przeczytano 428 razy!

Chiny chcą zmienić Księżyc w obóz wojskowy!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. erc 07.09.2018 17:53

    Debilny komentarz w prześmiewczym stylu. na świecie dzieją się ważne, przełomowe rzeczy, a dla publiki serwuje się takie treści jak w tym filmie.

  2. replikant3d 07.09.2018 22:14

    Ale dowcip! NIGDY do tego nie dojdzie! Rezydenci na księżycu mieszkający tam od tysiącleci już dali Amerykanom do zrozumienia 60 lat temu, że nie życzą sobie nas tam. tak jak jak od wielu lat, ,,problemy finansowe i technologiczne,, uwalą ten projekt. Ludzie nie dajcie się nabierać na te ,,wielkie plany,, od ponad 30 lat słyszę o takich ,,projektach,, i co?…ano nic. Ciekawe ile jeszcze zdołają oszukiwać ludzi co do księżyca…

  3. admin 08.09.2018 11:29

    Nie śmiejcie się z Chińczyków. Z Japończyków też się kiedyś śmiano i mówiono o “japońskim dziadostwie”, a teraz są potęgą technologicznych rozwiązań. Chińczycy szybko się uczą i wkrótce zdominują naukę i technikę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.

pl Polski
X