Chelsea Manning w areszcie za odmowę składania zeznań

Opublikowano: 09.03.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 7

W USA sąd zamknął w areszcie Chelsea Manning (przed zmianą płci znana jako Bradley Manning), będącą źródłem informacji portalu “WikiLeaks”. Kobieta odmówiła składania zeznań w ramach śledztwa w sprawie działalności tej organizacji – podaje Associated Press.

Sędzia oświadczył, że kobieta pozostanie w areszcie do czasu złożenia zeznań lub do momentu zakończenia pracy przez ławę przysięgłych.

Manning odmówiła składania zeznań, gdyż proces odbywa się za zamkniętymi drzwiami. Oświadczyła też, że powiedziała wszystko, co wie, kiedy stanęła przed sądem.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o