Chcieli zamurować biuro Morawieckiego

Opublikowano: 24.10.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1181

Związkowcy z WZZ Sierpień ’80 co poniedziałek organizują przed biurem premiera Mateusza Morawieckiego w Katowicach pikiety. Dzisiaj przynieśli betoniarkę i bloczki, aby zamurować wejście do biura. Na drodze stanęli im policjanci prewencji z tarczami w rękach i z kaskami na głowach.

„Po tych wszystkich poniedziałkowych akcjach doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu, żeby to biuro dalej było utrzymywane przez podatników. To biuro miesięcznie pewnie kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ten oszust i tchórz Morawiecki w ogóle tu nie przebywa. Próbowaliśmy zamurować mu wejście do tego biura, bo jak go nie używa, to nie ma sensu, żeby to wejście funkcjonowało” – mówi Rafał Jedwabny. „Nasłał na nas kordony policji, doszło do małych przepychanek, ale postanowiliśmy, że nie będziemy się z policjantami przepychać, bo ci ludzie są w pracy, to są też Polacy, nie chcemy, żeby jednych na drugich napuszczać, odstąpiliśmy od tego” – dodał związkowiec.

„Chciałbym powiedzieć temu tchórzowi Morawieckiemu, że to nie jest koniec. Nie uciekniesz przed nami, nie uciekniesz przed zwykłymi Polakami, których przez miesiące oszukiwałeś. 4 listopada będziemy w Warszawie pod siedzibą Polskiej Grupy Energetycznej, a tam pojedziemy się spytać w innym temacie. Co się dzieje z cenami energii? Niech mi ktoś wytłumaczy, tam siedzą prezesi premiera Morawieckiego, niech wytłumaczą, dlaczego PGE ma mieć zysku na koniec roku 6-8 mld zł? Przecież te pieniądze są z okradania zwykłych Polaków” – grzmiał wzburzony związkowiec. „Nie zastraszycie nas, możecie nas spisywać, możecie nam sprawy sądowe wytaczać, my jesteśmy wytrwali, nie zastraszycie nas” – dodał.

Na podstawie: Tarnogorski.info
Źródło: WolneMedia.net

22

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.