Chcieli uczcić Wigilię polowaniem na zwierzynę

Opublikowano: 25.12.2019 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1474

W lesie na Podkarpaciu myśliwi chcieli urządzić wigilijne polowanie na zwierzynę. Polowanie ostatecznie nie doszło do skutku przez blokadę ekologów.

Jak informuje krakowska Gazeta Wyborcza, myśliwi z Koła Łowieckiego „Zacisze” chcieli z okazji Bożego Narodzenia urządzić na Podkarpaciu polowanie, jednak przeszkodzili im w tym ekolodzy z Karpackiego Ruchu Antyłowieckiego. Na miejscu planowanego polowania pojawili się także dziennikarze, którzy relacjonowali później, że myśliwi twierdzili, że mogą robić, co chcą a nawet sugerować, że komuś może się coś stać.

Myśliwi, którym przeszkodzono w polowaniu, mieli się powoływać w rozmowach z ekologami na proponowane przez ministra rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego zmiany w ustawie, które mają nakładać kary na osoby przeszkadzające myśliwym polować. Zmiany te nie zostały póki co przyjęte i nowe przepisy jeszcze nie obowiązują.

W rezultacie przedłużających się dyskusji między członkami Koła Łowieckiego Zacisze a ekologami, myśliwi dali za wygraną.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. LichoNiespi 28.12.2019 14:20

    Odnosnie powyzszego art pt..Chcieli uczcic wigilie polowaniem na zwierzyne…. otoz powyzej napisano ze mysliwi chcieli uczcic wigilie urzadzajac polowanie na zwierzyne ale przeszkodzili im ekolodzy…
    ..biedni, oj biedni mysliwi..a mieliby ucieche zwierzaki polujac na tych mordercow i zjadajac ich ciala..ups, wg Pana Tadeusza autora A.Mickiewicza..niedzwiedz litwin nie jada smierdzacego miesa ….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.