Chcesz uniknąć szczepienia? Mów, że jesteś żydem!

Opublikowano: 23.02.2016 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 5162

Ponieważ jednym z ważnych czynników depopulacji globu są przymusowe szczepienia, bankstersko-satanistyczna sitwa podszywa się pod żydów, można to wykorzystać do uratowania własnego życia. Nie łudźmy się, że przymusowe szczepienia będą dotyczyć tylko wybranych grup, jak np. nastolatek szczepionych na siłę w Polsce szczepionką na rzekomy wirus HPV. To jest tylko test na to jak zareaguje społeczeństwo. A ponieważ większość lemingów milczy, godząc się na szczepienną kastrację swoich córek, to można być pewnym, że kolejne przymusowe szczepienia, pod jakimkolwiek pozorem, niedługo będą mieć miejsce. Na ten terror pozwala ustawa jaką niedawno podpisał uwielbiany przez „moherów” i nie tylko, Duda. Dlatego też należy zastosować fortel który wytrąci zbrodniarzom tę broń depopulacyjną. Stańmy się wszyscy żydami i zażądajmy szczepionek koszernych!

Jeśli dojdzie do przymusowego szczepienia zażądajmy szczepionki z certyfikatem rabinackim. Nie powinniśmy też wierzyć w żadne zapewnienia, że dana szczepionka jest koszerna, liczy się specjalna etykieta. Symbole koszerności możecie zobaczyć na ilustracji wyżej.

Możecie być zapytani do jakiej synagogi chodzicie, dlatego warto rozeznać się w okolicy, czy jest tam jakaś synagoga. Wiadomo, że w Polsce jest ich niewiele – można więc śmiało powiedzieć, że wykonujecie swoje obrządki religijne w domu. Dobrze się więc zapoznać z obrządkami judaizmu. Nikt wam nie może zakazać bycia żydem, nawet z własnej inicjatywy, a ochronę zapewni wam “Konstytucja RP”, która stoi ponad ustawą podpisaną przez Dudę. W skorumpowanych sądach nikt nie uzna, że przymusowe szczepienia są eksperymentem medycznym i terrorem, natomiast, ponieważ duży procent sędziów jest wyznania mojżeszowego (nawet jeśli udają katolików), to będą mieć problem.

Bardzo ważne jest zapoznanie się z koszernymi etykietami, w razie gdy znajdzie się dla was „koszerna” szczepionka. Musicie być w stanie rozpoznać autentyczną koszerną pieczęć rabinacką.

Podobną radę można dać tym, którzy udają się do szpitala. Jeśli jest rubryka gdzie wpisuje się swoją rasę lub wyznanie (tak jest w USA) to należy wpisać „aszkenazyjska”. Talmudyczny żyd żyda nie zabije, bo mu tego zabrania “Talmud”, natomiast jeśli ma do czynienia z gojem, to wie, że ma do czynienia z „bydłem” więc nawet jakby celowo lub przypadków zabił goja, to ich Yahwe nie będzie się gniewał.

Najlepiej jest jednak unikać jakichkolwiek szczepień – za wszelką cenę. Wszczepione nanoczipy można usunąć, jednak nie jest to łatwe – wymaga skonstruowania specjalnego urządzenia magnetycznego, które zneutralizuje je i wyciągnie przez skórę.

Gdyby niestety doszło do zaszczepienia, to czasu na działanie jest niewiele. Najnowsze szczepionki mogą bowiem zawierać wirusy niszczące mózgi, jak to się stało z dziećmi w Brazylii. Roznoszenie wirusów zika przez komary jest dezinformacją, choroba spowodowana jest specjalnie opracowanym wirusem, którego prototyp został zaprezentowany w Pentagonie 2005 roku. Już wtedy mówiono o tym, że wirusami można usuwać dowolną część mózgu. Widocznie projektanci nieco przesadzili, bo wirus usuwa większą część całego mózgu.

Stone podejrzewa, że wirus w nowych szczepionkach będzie uszkadzał lewą półkulę, co uczyni nas dobrymi niewolnikami, którzy bez sprzeciwu będą się godzić na wszystko, a nasza inteligencja zostanie znacznie obniżona.

Ponieważ jest to wojna przeciwko ludzkości naszym obowiązkiem jest się bronić. Żydzi przez jakiś czas będą się cieszyć uznaniem przez elity jako ludzie – potrzebni są oni bowiem do eliminacji większości populacji, a “Talmud” jest idealnym narzędziem perswazji. Dlatego też powinniśmy zastosować podobny fortel – stańmy się krypto-chrześcijanami, krypto-buddystami, krypto-islamistami itd. udając żydów. Wtedy ocalimy to, co nazywa się ludzkością.

Źródło: Monitor-Polski.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. jeszcze 23.02.2016 09:59

  Myślę, że nie trzeba się posuwać aż do przefarbowania się na żyda, żeby uniknąć szczepień, choć przyznaję, że pomysł przewrotny 🙂 Zabij wroga jego własną bronią.

  Gdyby ktoś nie wiedział to wg Konstytucji Rp:
  Art. 39. Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

  To aż i tylko tyle.

 2. lboo 23.02.2016 10:13

  To może trzeba by wymyślić i zarejestrować jakąś wiarę, która uznaje szczepienia za niedopuszczalne. A potem powoływać sie na wolność wyznania 😉

 3. adambiernacki 23.02.2016 12:00

  Rozumiem, że artykuł sugeruje, że żydzi zaplanowali i wykonują ludobójstwo, bo kto niby ma się pod żydów podszywać?

 4. agama 23.02.2016 13:00

  najlepiej jeszcze oskarżyć o antysemityzm i zobaczycie jaka cisza nastanie hehehe

 5. MvS 23.02.2016 13:15

  @adambiernacki
  Nie widzę tu takiej sugestii. Raczej poradę jak wykorzystać głupotę i zadufanie ludzi. Lekarz, który zobaczy “wyznanie aszkenazyjskie” czy usłyszy taką deklarację będzie miał poczucie niepewności wynikające z nakręconego przez dziesięciolecia mechanizmu piętnowania antysemityzmu jako najgorszego przestępstwa. Nie ma w tym nic racjonalnego ale to działa. Czytałem kiedyś anegdotę o strasznej zbrodni na planie “Gwiezdnych Wojen”. Mianowicie Carrie Fisher i Harrison Ford grali w grę słowną z zamianą podmiotu zdania na: żyd. Ktoś to podsłuchał i powiadomił o przejawie antysemityzmu. Kiedy okazało się, że oboje mają korzenie żydowskie sprawa zniknęłą. Jak widać żyd żyda wyzywać może bez konsekwencji, goj nawet pomyśleć nie. Jakbym pogrzebał w rodzinnych pamiątkach to też bym pewnie aszkenazyjskich przodków znalazł 😛

 6. adambiernacki 23.02.2016 14:43

  MvS – a ja widzę tu taką sugestię. Może się okazać, że żydem nie tak łatwo zostać:-) Mnie łatwiej by było żydem zostać zapewniam:-) Jak mame i tate mają troje dzieci i jedno zostanie prawnikiem jakimś drugie lekarzem (wiadomo lekarz to jest żyd, który się nie dostał na prawo;-) a trzecie dziecko zupełnie niezdolne wyszło to chrzczą je:-) “Bankierom i skrzypkom nie mówią ty żydku”:-) Mit a jud iz nor git kigel cy esen, że tak napiszę fonetycznym jidysz:-) Więc cóż z tego, że ktoś by chciał żeby ten przykładowy lekarz się nie bał słowo żyd a on się bał słów Polska Podziemna jak ten ktoś zupełnie naziemny jest i przyziemny? Przynajmniej tymczasem;-) Wychodzi na to, że żyd sprytniejszy i nic uwagi żyda nie rozprasza:-) Żyd bowiem nie tylko mówi, że jest lepszy od innych pod każdym względem, że wszystko co najlepsze jemu się należy on potrafi sprawić by wszyscy przyjęli to jako prawdę. Oczywiście żyd na tym nie poprzestaje, bo dlaczego miałby poprzestać? No i kto jest debeściak?

 7. XXIRapax 23.02.2016 19:40

  Udawać Żyda we własnym kraju… Ktoś tu na głowę upadł.

 8. Świetlisty 24.02.2016 12:37

  Wypadało by sie jeszcze obrzezać .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.