W RPA poszukują przestępcy, który wywołał tornado

Opublikowano: 19.11.2016 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 274

W poniedziałek, dzielnicę Ennerdale w mieście Johannesburg nawiedziło tornado. Żywioł wyrządził poważne szkody a jedna osoba została ranna. Minister ds. Osiedli Ludzkich prowadzi śledztwo, które pozwoli ustalić kto jest odpowiedzialny za katastrofę.

Tornado poważnie uszkodziło dachy oraz ściany około pięćdziesięciu budynków mieszkalnych. Zaś w zeszłym tygodniu, Johannesburg zmagał się z katastrofalną powodzią, która spowodowała śmierć kilku osób. Około 200 mieszkańców straciło dach nad głową.

Minister ds. Osiedli Ludzkich, Lindiwe Sisulu powiadomiła, że urzędnicy ciężko pracują nad schwytaniem sprawcy. Zgodnie z jej zaskakującym oświadczeniem, każdy kto podzieli się informacją, która pozwoli aresztować osobę odpowiedzialną za ostatnie katastrofy naturalne, otrzyma 5 tysięcy randów afrykańskich (około 1450 zł).

Od lat mówi się o istnieniu technologii, która pozwala wywoływać tornada, powodzie lub trzęsienia ziemi. Trudno powiedzieć czy Lindiwe Sisulu faktycznie to miała na myśli, czy też zajmuje się raczej poszukiwaniem czarowników. W Republice Południowej Afryki, wiara w czary jest powszechna.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: AfricanNewsUpdates.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o