W RPA poszukują przestępcy, który wywołał tornado

Opublikowano: 19.11.2016 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 204

W poniedziałek, dzielnicę Ennerdale w mieście Johannesburg nawiedziło tornado. Żywioł wyrządził poważne szkody a jedna osoba została ranna. Minister ds. Osiedli Ludzkich prowadzi śledztwo, które pozwoli ustalić kto jest odpowiedzialny za katastrofę.

Tornado poważnie uszkodziło dachy oraz ściany około pięćdziesięciu budynków mieszkalnych. Zaś w zeszłym tygodniu, Johannesburg zmagał się z katastrofalną powodzią, która spowodowała śmierć kilku osób. Około 200 mieszkańców straciło dach nad głową.

Minister ds. Osiedli Ludzkich, Lindiwe Sisulu powiadomiła, że urzędnicy ciężko pracują nad schwytaniem sprawcy. Zgodnie z jej zaskakującym oświadczeniem, każdy kto podzieli się informacją, która pozwoli aresztować osobę odpowiedzialną za ostatnie katastrofy naturalne, otrzyma 5 tysięcy randów afrykańskich (około 1450 zł).

Od lat mówi się o istnieniu technologii, która pozwala wywoływać tornada, powodzie lub trzęsienia ziemi. Trudno powiedzieć czy Lindiwe Sisulu faktycznie to miała na myśli, czy też zajmuje się raczej poszukiwaniem czarowników. W Republice Południowej Afryki, wiara w czary jest powszechna.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: AfricanNewsUpdates.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o